fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na západe niekoľko hodín prší: V Bratislave je jeden úsek neprejazdný

Na západnom Slovensku počasie v posledných hodinách ovplyvňuje tlaková níž so stredom nad karpatskou oblasťou, ktorá so sebou prináša výdatné zrážky. Tie spôsobujú problémy napr. v Bratislave, kde museli uzatvoriť časť ulice.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na západnom Slovensku prší už niekoľko hodín, pričom za posledných dvanásť hodín tam spadlo okolo 40 mm zrážok.

Najviac namerali v obci Pernek v okrese Malacky, kde podľa údajov spadlo 46,5 mm zrážok, ale podobné čísla sú napr. aj v Malackách či Sološnici.

„Zahanbiť“ sa nenechala ani Bratislava, kde za spomínaný čas spadlo napr. 39,1 mm zrážok na Kolibe, resp. 35,8 mm na bratislavskom letisku. Toto množstvo zrážok spôsobuje v hlavnom meste problémy.

Kvôli zaplavenej ceste museli policajti uzavrieť časť Gagarinovej ulice. Tento úsek bol neprejazdný, sprístupnili ho až okolo desiatej hodiny dopoludnia.

Zrážky by sa mali na západe vyskytovať až do večerných hodín. Ich aktuálnu polohu môžete sledovať prostredníctvom radaru.

Viac správ o počasí nájdete na iMeteo.sk - Najnovšie informácie o počasí pre Slovensko a svet.
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií