fbpx
Vedeli ste, že NASA tvorí plagáty posádky pred každou misiou? Zaručene vás nič nepobaví viac

Vedeli ste, že NASA tvorí plagáty posádky pred každou misiou? Zaručene vás nič nepobaví viac

Národný úrad pre letectvo a vesmír, pod skratkou NASA, zverejnil neoficiálne plagáty posádok. Internet sa na ničom inom nebaví viac.

Od prvej misie Medzinárodnej vesmírnej stanice v roku 2000 vytvára NASA výpravné plagáty, ktoré znázorňujú členov posádky. Tieto oficiálne plagáty slúžia najmä na inzerciu expedícií a visia v priestoroch NASA či iných vládnych organizácií. Astronauti samotní však nie sú nudní vedci, ako by sme mohli čakať. A ich skupinové fotografie vedia nabrať úplne opačný smer!

Keď ich začnú nudiť štandardné zaužívané postupy, vedia sa zabaviť po svojom. A okoreniť si prácu. NASA potvrdila, že má zmysel pre humor a plagáty odrážajúce najikonickejšie filmy popkultúry bavia celý internet. Pobavte sa aj vy! Ktorá fotografia to u vás vyhrala?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

Zdroj: artfido.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  NASA zverejnila aktuálne zábery Zeme, nafotené z vesmíru. Takáto je naša Zem!
Google+ Linkedin
Romana Haluščíková

Redaktorka magazínu Klocher - študentka piateho ročníka Fakulty masmediálnej komunikácie v Trnave. V rokoch 2016-2018 pôsobila na poste šéfredaktorky študentského časopisu Atteliér, ktorý bol viackrát ocenený na novinárskej súťaži Štúrovo pero.