Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nech si v akejkoľvek situácií, v týchto citátoch sa rozhodne nájdeš aj ty

Ahojteeee! 🙂 Opäť sa vám ozývam. Čo nové som zahliadla na instagrame? Nové nič, ale zato niečo, čo vás rozhodne zaujme. Predpokladám však, že o tejto stránke ste už mnoho počuli, či dokonca zdieľali jej citáty. Ja sama tieto citáty totiž milujem a pravidelne zdieľam na svojom osobnom FB profile. Neprezradím vám nič. Viac nech už napovie samotná adminka!

Pokračovanie pod reklamou

“Volám sa Ivet, som 22-ročná študentka herectva, na voľnej nohe organizujem eventy a spravujem sociálne siete pre firmy. Aktuálne stránku vediem sama. Hľadám ale do tímu ešte grafika a programátora, keďže by som čoskoro rada spustila aj web. Vždy som milovala citáty. Zvlášť tie, ktoré boli veľmi jednoduché a hneď sa dotkli duše. Dlhodobo som sledovala stránky s takýmito citátmi, hlavne zahraničné, pretože na Slovensku som žiadnu takú neevidovala. Napadlo mi teda vytvoriť takéto niečo v slovenčine. 🙂 “

Pokračovanie pod reklamou

“V každom človeku by som touto stránkou chcela podporiť toho jeho idealistu, ktorého má vo svojom vnútri. Tú časť, ktorá chce byť lepším človekom, tvoriť lepší svet, tú časť, ktorá je citlivá a vnímavá. To je moja vízia. A či už sa to podarí cez fanpage, blog, web alebo knihu, na tom nezáleží.”

O akých citátoch je ale reč? Som idealista….už tušíte? 🙂

18010334_1422836514433412_1654469265295747559_n

“Citáty čerpám z rôznych anglických stránok. Samozrejme, vždy keď sa mi podarí vypátrať autora, uvediem ho tiež. Všetky ale prechádzajú cez prísne sito – na stránku sa dostane len taký obsah, pri ktorom som si istá, že sa v ňom ľudia spoznajú a že pre nich bude mať veľkú hodnotu.”

Citátov, v ktorých sa určite nájde každý, sa nakopilo toľko, že vyšla aj vlastná kniha pod názvom Som idealista. Zaujímalo ma teda, kto s týmto nápadom prišiel.

Pokračovanie na ďalšej strane! 🙂

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií