fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zarába jej extra dlhý jazyk: Influencerka má vďaka nemu milióny fanúšikov a tučné konto

Máte tip? napíšte nám mailom

Niekto chodí „klasicky“ do práce, ďalšiemu z pohodlia domova zarába extra dlhý jazyk. Mikayla Saravia ten svoj  doslovne dotiahla na výnosný biznis.

Mikayla Saravia (21) z Floridy má v ústach poriadne dlhý jazyk! Za každé jeho vyplazenie alebo prácu s ním, dostáva od firiem zaplatené od niekoľko stoviek, do niekoľko tisíc dolárov. Či sa to niekomu môže páčiť alebo nie, nevšedný biznis zaradil mladé dievča k úspešným podnikateľkám.

https://www.instagram.com/p/BthsbmVn7bq/

“Minulý rok som zarobila menej ako 50-tisíc. Tento rok to ale bude určite lepšie, už teraz mám dvojnásobok,podelila sa o konkrétne čísla svojej zárobkovej činnosti majiteľka 16,5 centimetrového jazyka.

Olizovanie aj twerkovanie

Influencerka Mikayla svoj pracovný nástroj využíva na rôzne aktivity, o ktoré sa pravidelné delí so svojimi fanúšikmi. Aby toho nebolo málo, začala predvádzať aj twerking – tanec, ktorý sa zameriava na zadok.

„Mikayla, ktorá má asi dva milióny sledovateľov Instagramu, povedala, že za zdieľanie fotografií a videí, na ktorom olizuje jedlo alebo twerkuje, dostáva zaplatené 900 až 3 000 dolárov,“  informujú o jej jazyku zahraničné média.

Prečítajte si tiež:
Týchto 14 roztomilých mláďat dojme aj toho najtvrdšieho jedinca. No nie sú milé?

https://www.instagram.com/p/B2ShHaMHKuS/

Extra dlhý jazyk ako značka

Influencerka si dokonca vytvorila svoju vlastnú aplikáciu s názvom KKVSH, cez ktorú predáva rôzne produkty. Okrem držiakov telefónov, USB nabíjačiek ponúka provokatívna hviezdička aj trička s jej podobizňou alebo výrobky na ktorých sa vyníma ako inak – jej predlhý jazyk ako značka.

Svoje provokatívne pózy vystavuje aj na obľúbenej internetovej databáze videí. „Robím reklamy a speňažujem svoju službu Youtube a svoju aplikáciu. Na svojich webových stránkach tiež predávam tovar.“

Prečítajte si tiež:

Odpovede priamo od vás: 15 najhorších vecí, ktoré muži neznášajú na ženách!

Je na seba pyšná

Najviac ma inšpiruje moja mama. Milujem ju, je to veľmi silná žena. Som na seba pyšná, že v takom mladom veku mám vlastnú spoločnosť,” vyznala sa.

Na svoju prácu je teda hrdá. Podľa vlastných slov dúfa, že raz zarobí dostatok peňazí pre svoju celú rodinu a ľudí  v núdzi.

Váš názor je pre nás dôležitý. Ak by ste boli majiteľom/majiteľkou  takéhoto jazyka, nechali by ste sa v biznise inšpirovať mladou instagramovou influencerkou?

Prečítajte si tiež:
Česká polícia je v šoku, neznámy vodič išiel po diaľnici D4 na červenej formule!

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií