fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zamilovaný Barack Obama: Jeho manželka Michelle stratila slová

Máte tip? napíšte nám mailom

Barack Obama je zamilovaný až po uši. Jeho manželka zostala z reakcie bývalého amerického prezidenta šokovaná.  

Bývalý americký prezident, Barack Obama a jeho manželka Michelle tvoria pár už viac ako 20 rokov. Tento ikonický pár s veľmi silnými hodnotami a osobnosťami je verejnosťou vnímaný ako harmonické duo, v ktorom si obaja manželia vážia jeden druhého a dokážu sa počúvať a milovať.

Narodeniny Michelle Obama

Manželia Obamovci strávili v Bielom dome 8 rokov. Počas tohto obdobia boli pod neustálym drobnohľadom verejnosti a médií. Toto obdobie ich vzťah zocelilo a obaja sa stali ešte silnejšími než boli pred tým. No a tento pár je aj štyri roky po odchode z prezidentskej scény stále populátny.

Piatok, 17.januára 2020 bol dňom 56.narodenín bývalej prvej dámy. Pri tejto príležitosti zverejnil Barack Obama na svojom Instagramovom účte fotografiu. ktorá zachytáva tento oľúbený pár ukazujúci svoju lásku. Môžeme vidieť, ako sa bozkávajú, objímaju a spoločne smejú.  Ďalší dôkaz toho, že príbeh ich lásky je skutočne silný a obaja majú jeden voči druhému úctu. K fotografii zverejnej bývalý americký prezident aj odkaz, pre svoju manželku : „Vo všetkých scénach si moja hviezda. Všetko najlepšie k narodeninám!”

Barack Obama a odkazy pre manželku

Nie je to prvýkrát, čo Barack Obama vyjadril lásku svojej manželke zverejnením spoločnej fotografie. Na ich výročie svadby vlani v októbri zverejnil fotografiu svojej manželky, ktorú objíma v savane pri západe slnka. K fotografii pripojil aj romantické vyznanie: „Ako sa spieva v pesničke od Beatles: Je to stále lepšie a lepšie. Ďakujem ti miláčik, za týchto 27 nádherných rokov!”

Lásku svojej manželke prostredníctvom sociálnej siete vyznal tiež aj pred dvoma rokmi, na deň svätého Valentína : „Každý deň s tebou je krajší a príjemnejší.“ uviedol Barack Obama k fotografii.

Od stretnutia v advokátskej kancelárii Sidley Austin v Chicagu v roku 1989 boli Michelle Robinson a Barack Obama neoddeliteľní. V tom čase boli jedinými Afroameričanmi, ktorí pracovali vo firme. O pár rokov neskôr, v roku 1992, sa manželia vzali. Ich prvá dcéra Malia, sa narodila v roku 1998, druhá, Natasha, v roku 2001.

Čítajte tiež:

Justin Bieber je nevyliečiteľne chorý! Koľko mu ostáva času?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií