Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kam ísť cez víkend: NESTVILLE OPEN FEST – multižánrový festival v Hniezdnom

Ak neviete, čo podniknúť tento víkend a vyskytnete sa na Spiši, nenechajte si ujsť toto podujatie.

Nestville Open Fest je multižánrový kultúrno-zábavný festival, ktorý sa koná v malebnej obci Hniezdne v okrese Stará Ľubovňa. Myšlienka realizovať festival, ktorý je jediný svojho charakteru v regióne severný Spiš, vznikla v roku 2012.

Zámerom festivalu je vytvorenie a spestrenie emocionálnych zážitkov každej vekovej kategórie a generácie.

Dvojdňový Nestville Open Fest štartuje už v piatok 22. júna. Okrem vystúpení slovenských, ale i zahraničných hudobných interpretov návštevníkov čaká celodenná zábava vo FUN zónach. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie, pre najmenších je pripravený extra program.

V poradí 7. ročník Nestville Open Festu opäť ponúka zaujímavý program. Otvorenie festivalu sa uskutoční v piatok (22.6.) prvým vystúpením detského programu. Predstaví sa Divadielko z Klobúka a Paci Pac. Hniezdnym sa od piatkového popoludnia budú niesť hity skupiny Komajota, Lukáša Adamca, Peter Bič Project či Nocadeň. Večernú zábavu rozprúdi No Name, Majk Spirit, Iné KafeMedial Banana.

nestville open fest
Zdroj: nestvilleopenfest.sk

Sobotňajší program (23.6.) odštartuje už v dopoludňajších hodinách folklórnym vystúpením detského ľudového súboru Ľubovnianček a rozprávkovým programom v podobe divadla Cililing aj populárneho Baby Bandu. Program pre všetky vekové kategórie otvorí vystúpenie finalistky Zem spieva Martiny Ťaskovej Kanošovej. Zahrajú Vidiek a Metropolis. Hudobný program prerušia Oteckovia, ktorí na hlavnom pódiu pospomínajú na natáčanie obľúbeného televízneho seriálu. Následne sa budú venovať i fanúšikom na autogramiáde. Popoludní svoje umenie predstavia Cigánski diabli, skupina Rednex, ktorá na Nestville Open Feste prvýkrát vystúpi so slovenskou speváčkou Nikou Karch. Po švédskej kapele príde na pódium česká – Kryštof. Záver večera obstará Rytmus a DJ Mairee, nebude chýbať ani tradičný ohňostroj. (POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE)

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií