Neuveriteľné! Pri prerábke domu našli tajné odkazy z minulosti. Po celé tie roky o nich absolútne netušili

Neuveriteľné! Pri prerábke domu našli tajné odkazy z minulosti. Po celé tie roky o nich absolútne netušili

reklama

Pri prerábke domu môžeme naraziť na čokoľvek, neraz aj na veci, ktoré by nám nenapadli ani v tom najdivokejšom sne. Alex a Jess z Kalifornie narazili pri renovácii kúpeľne na odkaz, ktorý im ešte dlho nedal spávať. 

Odkaz z minulosti? A za vašim vlastným zrkadlom? Áno, aj to sa môže stať. Neveríte?

reklama

Tajomný odkaz z minulosti znel: “Ahojte, sme Shinsekiovci. Renovovali sme túto kúpeľnu v lete 1995. Ak práve čítate toto, pravdepodobne taktiež práve prerábate kúpeľnu. Čo bolo na nej zlé?!!”

Monneovci na správu zareagovali a na sociálnu sieť umiestnili takýto odkaz: “ Vaša kúpeľňa, ako aj dom je krásny. Poskytol nám veľké množstvo krásnych spomienok. K rekonštrukcii sme pristúpili preto, lebo sprchový kút bol pre nás malý, keďže sme pomerne vysokí. Ďakujeme za úžasné prekvapenie„.

Keď sa manželia pochválili týmto nezvyčajným objavom na sociálnych sieťach, okamžite získali niekoľko reakcií s podobným zážitkom. Niektoré odkazy však neboli už také vtipné a priateľské. Práve naopak.

Všetka moja tvrdá práca vyšla navnivoč! Ty hlúpy bastard!

Iné však boli len milou a nevinnou spomienkou.

 

 

Tak čo, máte podobný zážitok aj vy? A ako by ste na takýto tajný odkaz zareagovali?

Zdroj / Foto: https://www.babskeveci.sk/mlady-par-nasiel-23-rokov-staru-spravu-pri-rekonstrukcii-kupelne-cely-internet-sa-teraz-bavi-na-tomto-odkaze-ukrytom-v-stene

 

 

 

0
0
reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)