Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľné! Pri prerábke domu našli tajné odkazy z minulosti. Po celé tie roky o nich absolútne netušili

Pri prerábke domu môžeme naraziť na čokoľvek, neraz aj na veci, ktoré by nám nenapadli ani v tom najdivokejšom sne. Alex a Jess z Kalifornie narazili pri renovácii kúpeľne na odkaz, ktorý im ešte dlho nedal spávať. 

Pokračovanie pod reklamou

Odkaz z minulosti? A za vašim vlastným zrkadlom? Áno, aj to sa môže stať. Neveríte?

Tajomný odkaz z minulosti znel: “Ahojte, sme Shinsekiovci. Renovovali sme túto kúpeľnu v lete 1995. Ak práve čítate toto, pravdepodobne taktiež práve prerábate kúpeľnu. Čo bolo na nej zlé?!!”

Monneovci na správu zareagovali a na sociálnu sieť umiestnili takýto odkaz: “ Vaša kúpeľňa, ako aj dom je krásny. Poskytol nám veľké množstvo krásnych spomienok. K rekonštrukcii sme pristúpili preto, lebo sprchový kút bol pre nás malý, keďže sme pomerne vysokí. Ďakujeme za úžasné prekvapenie„.

Prečítajte si tiež:
Slony ako atrakcia! Thajská vláda apeluje na turistov, aby sa vyhýbali zábavným parkom. Prečo?

Keď sa manželia pochválili týmto nezvyčajným objavom na sociálnych sieťach, okamžite získali niekoľko reakcií s podobným zážitkom. Niektoré odkazy však neboli už také vtipné a priateľské. Práve naopak.

Všetka moja tvrdá práca vyšla navnivoč! Ty hlúpy bastard!

Iné však boli len milou a nevinnou spomienkou.

 

 

Tak čo, máte podobný zážitok aj vy? A ako by ste na takýto tajný odkaz zareagovali?

Pokračovanie pod reklamou

Zdroj / Foto: https://www.babskeveci.sk/mlady-par-nasiel-23-rokov-staru-spravu-pri-rekonstrukcii-kupelne-cely-internet-sa-teraz-bavi-na-tomto-odkaze-ukrytom-v-stene

 

 

 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií