fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľné! Pri prerábke domu našli tajné odkazy z minulosti. Po celé tie roky o nich absolútne netušili

Máte tip? napíšte nám mailom

Pri prerábke domu môžeme naraziť na čokoľvek, neraz aj na veci, ktoré by nám nenapadli ani v tom najdivokejšom sne. Alex a Jess z Kalifornie narazili pri renovácii kúpeľne na odkaz, ktorý im ešte dlho nedal spávať. 

Odkaz z minulosti? A za vašim vlastným zrkadlom? Áno, aj to sa môže stať. Neveríte?

Tajomný odkaz z minulosti znel: “Ahojte, sme Shinsekiovci. Renovovali sme túto kúpeľnu v lete 1995. Ak práve čítate toto, pravdepodobne taktiež práve prerábate kúpeľnu. Čo bolo na nej zlé?!!”

Monneovci na správu zareagovali a na sociálnu sieť umiestnili takýto odkaz: “ Vaša kúpeľňa, ako aj dom je krásny. Poskytol nám veľké množstvo krásnych spomienok. K rekonštrukcii sme pristúpili preto, lebo sprchový kút bol pre nás malý, keďže sme pomerne vysokí. Ďakujeme za úžasné prekvapenie„.

Keď sa manželia pochválili týmto nezvyčajným objavom na sociálnych sieťach, okamžite získali niekoľko reakcií s podobným zážitkom. Niektoré odkazy však neboli už také vtipné a priateľské. Práve naopak.

Všetka moja tvrdá práca vyšla navnivoč! Ty hlúpy bastard!

Iné však boli len milou a nevinnou spomienkou.

Prečítajte si tiež:
Spomínaš si na kapelu Tokio Hotel? Pozri sa, ako sa zmenil Tom, Bill a ostatní

 

 

Tak čo, máte podobný zážitok aj vy? A ako by ste na takýto tajný odkaz zareagovali?

Zdroj / Foto: https://www.babskeveci.sk/mlady-par-nasiel-23-rokov-staru-spravu-pri-rekonstrukcii-kupelne-cely-internet-sa-teraz-bavi-na-tomto-odkaze-ukrytom-v-stene

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií