fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Špičkovým vtipom prekvapuje Slovákov nové video od Naked Bananas: Z týchto typov cestovateľov pôjdeme do kolien úplne všetci

Máte tip? napíšte nám mailom

Zažili ste za posledné dni negatívne situácie alebo len máte chuť sa úprimne potešiť a rozveseliť? Pozrite sa na video, ktoré vám v žiadnom prípade nedovolí nezasmiať sa.

Skupinka mladých chalanov, známych pod umeleckým menom Naked Bananas, prekvapila verejnosť ďalším vtipným výstrelkom. Len pred niekoľkými dňami uverejnila na Youtubovom kanáli nové video s názvom Typy cestujúcich. Za ten čas sa pod ním objavilo množstvo pozitívnych ohlasov, v ktorom sa spomínajú názory, že by ich humor dokázal poraziť aj depresiu.

Naked Bananas sa za svoje banány nehanbia. Zdroj: Facebook / Naked Bananas
Naked Bananas sa za svoje banány nehanbia. Zdroj: facebook.com/Naked Bananas

Traja mušketieri slovenského virálneho humoru sa v realite volajú Tomáš, Rišo a Miloš. Vo svojej produkcii majú na konte niekoľko úspešných videí, ktoré si získali viac ako 800 000 sledovateľov. Partia mladíkov v tomto videu vynechala Riša. Pri predstavovaní typu cestovateľky s názvom Moderná čaja, ho napríklad „nahradili” mladou študentkou.

Ich tvorba nezaostáva ani v prípade, že v dopravnom prostriedku majú predviesť špeciálnych cestujúcich, akým je DJ či surfér. Video obsiahlo i bežne viditeľné typy ľudí, ktorí si neodpustia otvoriť okno a nechajú ho v takom stave aj niekoľko hodín. Cestujúci – Nedopínavý, si s vami narozdiel od vetráka rád pokecá, ale pravdepodobne nebude rozumieť myšlienkam, ktoré by iný spolusediaci ihneď pochopil. I keď je popreplietané najrôznejšími scénkami a ľuďmi, fanúšikom v ňom jednoznačne chýba Rišo.

Prečítajte si tiež:
Nová kampaň Nekur Fejky bojuje proti nelegálnym cigaretám. O čo ide?
Komentáre fanúšikov hovoria za všetko. Zdroj: Facebook Naked Bananas
Komentáre fanúšikov hovoria za všetko. Zdroj: facebook.com/Naked Bananas

Video si doteraz vyslúžilo viac ako 400 000 zhliadnutí a komentáre na ich facebookovej fanpage dokazujú, že najobľúbenejším typom cestujúcich u verejnosti je práve DJ. V minulosti Naked Bananas vydali aj ďalšie úspešné videá ako typy vodičov či baličov. Paradoxne do ich repertoáru patria aj iné druhy obsahu ako typy šípiek, gratulácií či ožranov. Ktoré ich video je pre vás naj?

Zdroj: Youtube, Facebook

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií