fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Odporkyňa materstva sa stala matkou! Cameron Diaz má dcérku

Máte tip? napíšte nám mailom

Cameron Diaz bola roky zarytou odporkyňou materstva. O to väčšie prekvapenie bola informácia, ktorú zverejnila na Instagrame. S manželom sa tešia z dcérky, ktorá dostala neobyčajné meno.

Cameron Diaz je hrdou mamičkou

Už niekoľko dní zapĺňajú médiá informácie o tom, že herečka Cameron Diaz sa stala matkou. Novinku zverejnila na Instagrame a spustila tak vlnu špekulácií o tom, či bola, alebo nebola tehotná. Na fotografiách z novembra sa pýši plochým bruškom, preto je jasné, že dieťatko jej vynosila náhradná matka, alebo si ho adoptovali. Hoci nič bližšie k tomu zatiaľ nepovedala, určite sa pravdu v najbližších týždňoch či mesiacoch dozvieme. Ako sama Cameron Diaz napísala, dekádu začínajú oznámením o narodení dcéry Raddix Madden, ktorá je vraj naozaj rozkošná. Konečne sú kompletná rodina a chcú čo najväčšie súkromie, aby svoje šťastie ochránili. Nebudú preto pridávať žiadne jej  fotografie ani správy tak, ako to robia iní celebritní rodičia.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ @benjaminmadden

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

Dieťa nikdy nechcela

Cameron Diaz roky rozprávala o tom, že sa dobrovoľne rozhodla nemať žiadne deti. Dlho si budovala úspešnú kariéru herečky a než sa vydala, mala viacero kratších románikov. Zvykla hovoriť, že bábätko je práca na celý deň, každý deň počas osemnástich rokov. Nemať dieťa uľahčí mnohé veci, to však neznamená, že ide o jednoduché rozhodnutie. Hoci nikdy nemala túžbu stať sa matkou, manželstvo ju pravdepodobne zmenilo. Za hudobníka Benjamina Maddena sa vydala v roku 2015 a odvtedy kolovali rôzne správy o konci jej kariéry či snahe otehotnieť.

Zmenila sa

Podľa zdrojov z jej okolia je Cameron DIaz omnoho spokojnejšia, šťastnejšia a vyrovnanejšia. Manželstvo jej prospelo, a preto je vraj prirodzené, že ďalším krokom bolo dieťa. Vzhľadom na jej vek sa začalo šepkať o náhradnej matke alebo adopcii. Cameron sa stiahla zo sveta reflektorov a od herectva si dala menšiu pauzu. Spolu s manželom potom začali intenzívnejšie hovoriť o dieťati a dúfali, že sa im to ešte podarí. Vyzerá to tak, že hviezdy im nakoniec priali a rok 2020 sa pre nich bude niesť v znamení veľkých zmien. Život s bábätkom bude pre nich veľkou novinkou, keďže ide o ich prvé dieťa.

https://www.instagram.com/p/B654unylaqV/

Prečítajte si tiež:

Celebrity, ktoré majú veľa detí: Kto má doma početnú rodinu?

Zdroj: people.com  hellomagazine.com  closeronline.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií