fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Opitý muž vytiahol zbraň v dave ľudí, zasiahnuť museli seredskí policajti (video)

V dychu mu namerali 2,33 promile alkoholu.

Máte tip? napíšte nám mailom

24.10.2022 (Webnoviny.sk) – Hliadka Mestskej polície v Seredi spacifikovala na kultúrnom podujatí muža, ktorý v dave ľudí manipuloval so zbraňou. Mestskí policajti privolali kolegov z Policajného zboru, tí muža predviedli na policajnú stanicu a zbraň mu zaistili. V dychu mu namerali 2,33 promile alkoholu.

Ako informovala trnavská polícia na sociálnej sieti, podľa prvotnej obhliadky zbrane ide o plynovú pištoľ bez nábojov. Aj v tomto prípade však zákon hovorí, že osoba je povinná nosiť zbraň skryte a v triezvom stave.

Policajti zadokumentovali incident ako priestupok na úseku zbraní a streliva. V správnom konaní hrozí osobe za porušenie zákona pokuta až do výšky až 1 600 eur. Zaistenú zbraň zaslali policajti na expertízne skúmanie, bude odborne preskúmaná a porovnaná v policajnej databáze zaistených zbraní.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Opitý muž, plynová zbraň
Zdroj: Webnoviny.sk – Opitý muž vytiahol zbraň v dave ľudí, zasiahnuť museli seredskí policajti (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií