fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Oslava víťazstva nad fašizmom má trpkú príchuť, Naď túži na Ukrajine zastaviť novodobého Hitlera

Hneď za našou východnou hranicou v týchto dňoch dopadajú rakety na nevinných ľudí, ktorí za túžbu žiť v mieri, slobode a demokracii platia najvyššiu cenu v podobe ľudských životov.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.5.2022 (Webnoviny.sk) – Dnes, 8. mája si pripomíname koniec druhej svetovej vojny a oslavujeme víťazstvo nad fašizmom v roku 1945. Žiaľ, tento rok je to veľmi trpká oslava. Hneď za našou východnou hranicou v týchto dňoch dopadajú rakety na nevinných ľudí, ktorí za túžbu žiť v mieri, slobode a demokracii platia najvyššiu cenu v podobe ľudských životov.

Len preto, že si ich agresívny sused myslí, že má právo druhým diktovať, čo majú robiť. Na sociálnej sieti to napísal minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO).

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Nech je dnešný deň pripomienkou toho, že našu pomoc Ukrajine myslíme vážne a urobíme všetko pre to, aby sme novodobého Hitlera z Ruska zastavili. Pretože ak ho spoločne nezastavíme na Ukrajine, nič mu nebude brániť v tom, aby to zajtra vyskúšal aj u nás,“ uviedol minister Naď.

Viac k témam: Deň víťazstva nad fašizmom, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Oslava víťazstva nad fašizmom má trpkú príchuť, Naď túži na Ukrajine zastaviť novodobého Hitlera © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Hegera prekvapilo, že strana SaS nepodporila otvorenie schôdze, s ich hlasmi vraj rátali (video)
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií