fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Plnoštíhle modelky sa rázom zmenili na štíhle kočky. Na upravenej fotke ich hádam ani nespoznáte!

Máte tip? napíšte nám mailom

Tieto modelky sa behom minúty zmenili na krásky. Za všetko mohol Photoshop, ktorý im odstránil celulitídu a kilečká navyše! Takto ich zmenil…

Máte komplexy z toho, ako sú všetky celebrity a modelky krásne a dokonalé. Možno nemusíte, pretože vyzerá to tak, že za ich perfektným vzhľadom stojí čarodej menom Photoshop! Práve vďaka tomuto zázračnému programu dokážu mihnutím ruky odstrániť celulitídu z tela, vyretušovať tvár či dokonca zhodiť nepotrebné kilá.

Na tento fakt sa rozhodli upozorniť modelky Diana Sirokai a Callie Thorpe, ktoré na internet zavesili svoju originálnu i upravenú fotku. Ako si môžete všimnúť, na originálnej fotke sú obe modelky podstatne silnejšie, pričom na stehnách sa im objavuje nepekná celulitída. Naopak upravená fotka je dokonalá bez nejakej chybičky.

plus-size-models-make-photoshop-in-photography-to-address-a-very-serious-subject-59f18edaafab1__880

plus-size-models-make-photoshop-in-photography-to-address-a-very-serious-subject-59f18f5c87799__880

“Cieľom bolo ukázať ženám, ako veľmi časopisy a média upravujú fotky. Modelky a celebrity sa v konečnom dôsledku na seba ani nepodobajú. Žijeme vo veľmi falošnom svete a je čas vrátiť sa do reality!”, uviedla na svojom profile Diana.

Zdieľajte tento článok, aby sa všetky ženy dozvedeli, aká je skutočná pravda o dokonalých fotkách v médiách.

Zdroj: www.boredpanda.com

Prečítajte si tiež:
Manželia nechali nafotiť narodené dvojčatá. Za krásnymi fotkami sa skrýva smutný osud jedného z nich
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií