“Poďme sa báť” odkazuje The Paranoid v novom singli pred chystaným albumom!

“Poďme sa báť” odkazuje The Paranoid v novom singli pred chystaným albumom!

Nitrianska kapela The Paranoid sa po úspešnom festivalovom lete, cez ktoré precestovala celé Slovensko a Česko, opäť hlási o slovo. Dôvodom je ich najnovší videoklip “Poďme sa báť”!


Po dlhšej albumovej odmlke, v máji tohto roka, vydali prvý singel “Spovedám sa”, ktorý bol vizuálne síce jednoduchší, no o to viac fanúšikov potešil, pretože priniesol opäť niečo nové. Týmto singlom taktiež oficiálne zverejnili mesiac, v ktorom sa môžeme tešiť v poradí už na štvrtý album. Album teda vychádza v septembri, presnejší dátum sa dozvieme už čoskoro.

V pondelok zverejnili svoj druhý videoklip, ktorý opäť priniesol niečo zaujímavé. Po hudobnej stránke je to vynikajúce, síce to nie je singel na tvrdší song po ktorom mnohí už dlhšie túžia, ale v ich tvorbe cítiť neskutočný progres. Taktiež sa objavilo v songu aj sólo od Romana Birkuša, ktorý je majstrom vo svojom obore. S textom sa pohral spevák kapely Igor Belaj, ktorý mal pred nedávnom dokonca svoj textársky workshop pre začínajúcich textárov. Klip samozrejme tiež nezaostáva, hovorí o tom, ako dvaja zamilovaní ľudia chcú odísť spolu z reality. Či sa im to podarí, uvidíte v samotnom klipe.

Z hudby kapely cítiť oproti prvému albumu spred šiestich rokoch neskutočné posunutie sa vpred. Veríme, že štvrtým albumom opäť posunú svoju latku vyššie, ktorú už teraz so svojou show na koncertoch a na samotných albumoch nasadila poriadne vysoko. Pod videom vám taktiež prinášame zoznam miest, v ktorých ich nový album predstavia.

ZIMNÉ TURNÉ THE PARANOID 2016

4.11. BANSKÁ BYSTRICA                          19.11. BRNO

5.11. TRENČÍN                                             25.11. KOŠICE

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Mandrage vydáva novy singel ako predzvesť chystaného albumu a turné!

11.11. TRNAVA                                             26.11. ŽILINA

12.11. SNINA                                                 2.12. BRATISLAVA

17.11. OSTRAVA                                           3.12. NITRA

18.11. PLZEŇ                                                 8.12. PRAHA

 

 

Zdroj: youtube.com

Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*