fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

“Poďme sa báť” odkazuje The Paranoid v novom singli pred chystaným albumom!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nitrianska kapela The Paranoid sa po úspešnom festivalovom lete, cez ktoré precestovala celé Slovensko a Česko, opäť hlási o slovo. Dôvodom je ich najnovší videoklip “Poďme sa báť”!

Po dlhšej albumovej odmlke, v máji tohto roka, vydali prvý singel “Spovedám sa”, ktorý bol vizuálne síce jednoduchší, no o to viac fanúšikov potešil, pretože priniesol opäť niečo nové. Týmto singlom taktiež oficiálne zverejnili mesiac, v ktorom sa môžeme tešiť v poradí už na štvrtý album. Album teda vychádza v septembri, presnejší dátum sa dozvieme už čoskoro.

V pondelok zverejnili svoj druhý videoklip, ktorý opäť priniesol niečo zaujímavé. Po hudobnej stránke je to vynikajúce, síce to nie je singel na tvrdší song po ktorom mnohí už dlhšie túžia, ale v ich tvorbe cítiť neskutočný progres. Taktiež sa objavilo v songu aj sólo od Romana Birkuša, ktorý je majstrom vo svojom obore. S textom sa pohral spevák kapely Igor Belaj, ktorý mal pred nedávnom dokonca svoj textársky workshop pre začínajúcich textárov. Klip samozrejme tiež nezaostáva, hovorí o tom, ako dvaja zamilovaní ľudia chcú odísť spolu z reality. Či sa im to podarí, uvidíte v samotnom klipe.

Prečítajte si tiež:
The Black Eyed Peas sa opäť pýta sveta, kde je láska v zmodernizovanej skladbe "Where Is The Love?"

Z hudby kapely cítiť oproti prvému albumu spred šiestich rokoch neskutočné posunutie sa vpred. Veríme, že štvrtým albumom opäť posunú svoju latku vyššie, ktorú už teraz so svojou show na koncertoch a na samotných albumoch nasadila poriadne vysoko. Pod videom vám taktiež prinášame zoznam miest, v ktorých ich nový album predstavia.

ZIMNÉ TURNÉ THE PARANOID 2016

4.11. BANSKÁ BYSTRICA                          19.11. BRNO

5.11. TRENČÍN                                             25.11. KOŠICE

11.11. TRNAVA                                             26.11. ŽILINA

12.11. SNINA                                                 2.12. BRATISLAVA

17.11. OSTRAVA                                           3.12. NITRA

Prečítajte si tiež:
Nepoučiteľný Justin Bieber: Za krádež mu hrozí súd

18.11. PLZEŇ                                                 8.12. PRAHA

 

 

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií