fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pracovné stretnutie alebo víno? Do TOHTO priestoru sa zamilujete!

Kam na pracovné stretnutie? A kam na neformálne stretnutie? Kam na rande? Ach, kiežby existoval priestor vhodný na všetko!

Máte tip? napíšte nám mailom

A že veru aj existuje, a nie hocijaký. V objatí starobylých hradieb Trnavy sa nachádza novootvorený podnik Severná veža, ktorý uspokojí potreby vhodného priestoru na každú príležitosť. V čom sú priestory Tower Lounge Bar výnimočné? Okrem tvaru najmä v tom, že ich výstavba sa začala už v 13. storočí a slúžia nám dodnes.

Princezná sa má z veže vyslobodzovať, no ak vezmete tú svoju sem, zaručene sa poteší

Výber vhodného miesta na rande býva často problematický. Bude to tam dosť pekné? A ak áno, budem si to môcť dovoliť? Chcem niečo jedinečné, aby ocenila moju originalitu. Splní to jej očakávania? Samozrejme, že áno.

Podnik Severná veža sme boli osobne navštíviť a napriek vysokej návštevnosti v piatkový večer nám podnik doprial dostatok súkromia a ničím nerušenú atmosféru. Úroveň príjemnej obsluhy sa snúbi s úrovňou priestoru, kvalita vína zase s koláčmi, ktoré si chcete dať už len kvôli ich vzhľadu.

Pracovné stretnutie alebo víno? Do TOHTO priestoru sa zamilujete!
Zdroj: Severná veža

Potrebujete byť reprezentatívni? Nech sa páči, tu budete

Rovnako precízny pri výbere priestoru treba byť aj pri obchodných či pracovných stretnutiach. Potrebujete, aby sa váš partner cítil príjemne a zároveň, aby bol pozvaný do dôstojného priestoru, ktorým zároveň môžete odprezentovať aj svoj vkus.

Prečítajte si tiež:
Tom Hardy, Henry Cavill či fešák z Game of Thrones: Kto bude nový James Bond?
Pracovné stretnutie alebo víno? Do TOHTO priestoru sa zamilujete!
Zdroj: Severná veža

A čo organizácia eventov?

Dá sa, samozrejme. V Tower Lounge Bar majú dokonca aj svojho kuchára, ktorý vám pripraví švédske stoly presne podľa vašich predstáv. Tapas, studené misy, ochutnávka tých najexkluzívnejších vín. Celkom dobrá škála na prezentáciu firmy či príjemnú rodinnú oslavu, nie?

Pracovné stretnutie alebo víno? Do TOHTO priestoru sa zamilujete!
Zdroj: Severná veža

Káva z Bali v Trnave? To fakt?

No jasné, a to len v tomto podniku! Ako jediní v Trnave vám ponúkajú kávu priamo z Bali. Chuť tejto kávy Mountain Bali je jedinečná, rovnako ako aj jej pôvod. Charakteristická je čokoládová chuť doprevádzaná jemnými citrusovými podtónmi s nádychom pražených voňavých orechov. To znie priam ako gastronomicko-baristické dobrodružstvo, treba vyskúšať, uveríte. 🙂

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Severná veža
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií