fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Policajti pripravili deťom večeru, ich mama bola na ceste do nemocnice

Máte tip? napíšte nám mailom

Môj dôstojník varí lepšie ako tvoj!

Policajti  z oddelenia Eindhovenskej polície sa rozhodli pre nádherný čin. Žena, ktorá mala v krvi málo cukru  a bola prevezená do nemocnice, bola zároveň matkou piatich detí, ktoré zostali doma samé. Okoloidúci policajní dôstojníci si všimli na ihrisku deti, ktorých strážila len mama, ktorá bola práve v sanitke na ceste do nemocnice.

Päť mladých detí tak bolo ponechaných bez dozoru. Dôstojníci  nenechali deti samé čakať na domovníka či príbuzných, ale situáciu sa rozhodli troška urýchliť. Vzali ich do bytu a pripravili im večeru – sendviče, vajíčka a zeleninu. A aby toho nebolo málo, celú kuchyňu po sebe upratali a umyli i utreli riad. 

Na selfie sú dvaja mladí dôstojníci v uniforme pri upratovaní kuchyne. Jeden z nich má na rukách gumené rukavice a umýva riad. Policajti zdieľali tento príspevok pred niekoľkými dňami a za tú dobu získala okolo 100.000 likov!

Dôstojníci boli vďační, že toto malé gesto potešilo matku a deti, pre ktoré to robili a tiež ľudí vo svete. Nedúfali totiž, že príbeh sa dostane k toľkým ľuďom.

Prečítajte si tiež:
Oslík ako domáce zvieratko? 17-ročná Payton zachránila malému oslíkovi život, dnes je z neho rozkošné stvorenie, ktoré miluje každý

Polícia

Zdroj: people.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií