fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poplatky za donášku jedla mnohí vnímajú citlivo a nechcú naň míňať peniaze

Výhody donášky si pritom zákazníci uvedomujú a pre 46 % je pohodlie kľúčovým faktorom.

Máte tip? napíšte nám mailom

29.10.2022 (Webnoviny.sk) – Ľudia vnímajú poplatky za donášku jedla či potravín veľmi citlivo. Podľa prieskumu spoločnosti Wolt, je pre 47 % zákazníkov poplatok za donášku dodatočným výdavkom a nechcú naň míňať peniaze. Často ich odrádza od častejšieho objednania jedla či potravín na donášku.

Výhody donášky si pritom zákazníci uvedomujú a pre 46 % je pohodlie kľúčovým faktorom. Nechcú zbytočne chodiť do obchodov a radšej získaný čas trávia inak. Avšak len zhruba pätina z nich využíva donášku na týždňové nákupy,“ dodala hovorkyňa Woltu pre strednú a východnú Európu Jana Jarošová.

Fínska spoločnosť Wolt preto reaguje spustením vlastného lojalitného programu, služby Wolt+. Vychádza tým v ústrety verným zákazníkom, ktorí vďaka predplatnému ušetria na poplatkoch za donášku a získajú ďalšie výhody.

So službou Wolt+ získajú naši zákazníci okrem úspory na poplatkoch za doručenie aj ďalšie benefity. Chceme touto cestou najmä podporiť lojálnych zákazníkov, či už objednávajú jedlo z reštaurácií alebo robia týždňové nákupy, pri ktorých nemusia riešiť ďalšie výdavky za donášku,“ uviedol generálny riaditeľ Wolt Slovensko Tomáš Beniak.

Prečítajte si tiež:
Prezidentka Čaputová spojila sily s Dudom. Budú lobovať za Ukrajinu, aby získala status kandidátskej krajiny na vstup do EÚ (video)

Viac k témam: Donáška jedla, Donášková služba, Poplatky, Prieskum
Zdroj: Webnoviny.sk – Poplatky za donášku jedla mnohí vnímajú citlivo a nechcú naň míňať peniaze © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií