fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šokujúca správa: Populárna youtuberka zomrela po zrážke na elektrickej kolobežke

Máte tip? napíšte nám mailom

Populárna youtuberka Emily Hartridge zomrela v piatok ráno, po tom, ako sa na elektrickej kolobežke zrazila s nákladným autom.

Prípad 35-ročnej Emily Hartridge sa stal prvou ohlásenou smrteľnou udalosťou v Británii, ktorá sa týkala elektrických kolobežiek. Smrť Emily bola potvrdená v sobotu na jej oficiálnom Instagramovom účte. „Emily mala včera nehodu a zomrela,“ je napísané v  príspevku. „Všetci sme ju milovali a nikdy na ňu nezabudneme. Dotkla sa toľkých životov, že je ťažké si to predstaviť bez nej.“ Tragická udalosť sa odohrala v juhozápadnej časti Londýna.

Jej smrť zasiahla všetkých fanúšikov, kolegov z brandže a hlavne rodinu.

Emily Hartridge bola známa najmä vďaka videám na YouTube, ktoré majú milióny zobrazení. Svoj kanál rozbehla pred siedmimi rokmi. Často používala formát „10 dôvodov prečo“ a jej videá obsahovali aj kontroverznejšie témy. Okrem YouTube ju fanúšikovia mohli vidieť aj na televíznej obrazovke. Moderovala viaceré relácie a hrala v seriáloch Sketch My Life a Holy Holy.

https://www.instagram.com/p/By22MRZHxNP/

Sú kolobežky hrozbou?

Ako sme už viackrát písali, elektrické kolobežky sa stávajú veľkým trendom. Môžete u nás nájsť dokonca články prečo by ste ju mali začať používať a tiež sme pre vás jednu z nich otestovali. Doteraz pre kolobežkárov neplatili v podstate žiadne obmedzujúce pravidlá. To by sa však malo už onedlho zmeniť. Aké zmeny čakajú používateľov elektrických kolobežiek sa dočítate v tomto článku.

Zdroj: buzzfeednews.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií