fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

POZOR! Exkluzívna ponuka pre mladé talenty!!!

Máte tip? napíšte nám mailom

Žiješ pre hudbu? Myslíš si, že scéna čaká už len na teba? Tak neváhaj a čítaj!

“My vieme, že na Slovensku je množstvo šikovných a talentovaných ľudí, možno hľadáme práve teba, možno práve tebe zmení KALI RECORDS život, si pripravený splniť si sen? V tom prípade Ťa čaká kopec roboty, hodiny a hodiny v štúdiu, prebdené noci na koncertoch, ale aj množstvo fanúšikov, spolupráce so známymi menami, prvé peniaze zarobené svojim hlasom a zážitky, ktoré zostanú navždy v našich aj vo vašich srdciach. Ak si na toto všetko pripravený, radi ta uvidíme, môže to byť prvá a jediná šanca, preto neváhaj a pridaj sa k nám!”  

Presne takto znie ponuka hudobného vydavateľstva Kali Redords, ktorá ponúka nadaným a talentovaným interpretom jedinečnú  ponuku zviditeľniť sa, a ak budú naozaj dobrí, tak aj pomocnú ruku v ťažkých začiatkoch.  Je to presne to, po čom túžiš? Tvoj nesplnený sen? Tak teraz máš jedinečnú, a možno neopakovateľnú možnosť zabojovať o svoje miesto na hudobnej scéne. Si pripravený? Tak neváhaj! Scéna čaká len a len na Teba!

Prečítajte si tiež:
Slovakfolklore: rodinná značka vybudovaná na Instagrame (ROZHOVOR)

Klocher.sk  Ti drží palce! 

 

KaliRecords

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií