fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Predpovede Nostradama na rok 2022 sú šokujúce!

Globálna pandémia zastavila svet v dvadsiatom prvom storočí a nezdá sa, že by sa vírus spomaľoval, keďže sa stále objavujú nové mutácie.

Máte tip? napíšte nám mailom

Astrológovia, numerológovia, čitatelia tarotov či Baba Vanga neustále zverejňujú nové predpovede na rok 2022, hoci najslávnejší tak urobil už asi pred 500 rokmi. Samozrejme, hovoríme o Nostradamovi.

Predpovede Nostradama 2022

V roku 1555 napísal francúzsky lekár, astrológ a veštec slávnu a obšírne spomínanú knihu „Les Prophéties“. 

Kniha je plná lyrických proroctiev vrátane vojen, prírodných katastrof, atentátov, jadrových útokov a revolúcií.

Poďme sa teda pozrieť na Nostradamove proroctvá na rok 2022:

Smrť/zmiznutie politickej osobnosti

,,Náhla smrť prvej postavy, bude zmenená a na jeho kráľovstvo nastúpi ďalšia.”

Pre niektorých to znamená, že významný člen svetovej politickej komunity fyzicky zmizne. Niektorí veria, že sa to týka severokórejského vodcu Kim Čong-Una, iní kráľovnej Alžbety zo Spojeného kráľovstva a ďalší viceprezidenta USA Joea Bidena.

Globálne otepľovanie

Ako slnko, aj hlava zapečatí žiariace more. Živá ryba Čierneho mora sa takmer uvarí.”

Nostradamus týmto spôsobom predvídal slnečnú búrku neporovnateľnej veľkosti, topenie pólov a stúpanie hladiny mora. Predpovedal tiež zemetrasenia, záplavy a veľké suchá.

Predpovede Nostradama 2022 hovoria, že inflácia a hladomor budú dva z najvážnejších problémov sveta.

Prečítajte si tiež:
Týmto faktom o ľudskom tele veríš, no zistilo sa, že sú to len mýty

„Tak vysoká cena pšenice/Ten muž je pobúrený/Jeho blížny, ho jedol v zúfalstve.”

Hovorí nám, že keďže inflácia v Spojených štátoch je na najvyššej úrovni za štyri desaťročia, spôsobí to veľké nepokoje a možno povedie k tomu, že sa jednotlivci obrátia proti sebe za účelom zisku. Aj keď to naznačuje kanibalizmus, dúfame, že je to skôr metafora.

Vzostup umelej inteligencie

„Mesiac v plnej noci nad vysokou horou / Nový mudrc s osamelým mozgom to vidí / Svojimi učeníkmi pozvanými byť nesmrteľnými / Oči na juh. Ruky v lone, telá v ohni.”

Obavy z umelej inteligencie narastajú s napredovaním technológií. Keď si viac AI vyvinie „vedomie“, proroctvá varujú, že jeden z nich si uvedomí sám seba a prevezme kontrolu nad našimi systémami. Vo svete, kde je všetko pripojené k internetu, musíme byť opatrní.

Pád Európskej únie

„Posvätné chrámy rímskej doby odmietnu základy svojho založenia.”

Tí, ktorí zasvätili svoj život dešifrovaniu spisov francúzskeho proroka, sú si istí, že sa odvoláva na Európsku úniu a predvída jej zánik, ktorý sa mohol začať Brexitom a vyvrcholí tento rok kolapsom tohto politického spoločenstva.

Prečítajte si tiež:
 11 každodenných predmetov, ktoré vás môžu zabiť

Útok na asteroid

Zdá sa, že v roku 1555 Nostradamus tiež predpovedal, že Zem zasiahne asteroid, čo povedie k masovej smrti.

Astronómove proroctvá sú nejasné, pokiaľ ide o to, kedy k tomuto údajnému úderu „nebeského kameňa“ dôjde, ale napísal, že z neba spadne „veľký oheň“.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj wionews
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií