fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezidentka Čaputová vyzýva ľudí, aby sa pred cestou na Dušičky zastavili vo volebnej miestnosti

Predstavitelia samospráv sú podľa prezidentky Zuzany Čaputovej najbližšie pri svojich občanoch, najlepšie poznajú, čo potrebujú a majú najlepšie možnosti to napĺňať.

Máte tip? napíšte nám mailom

29.10.2022 (Webnoviny.sk) – Prezidentka Zuzana Čaputová využila svoje občianske právo a odvolila v komunálnych a regionálnych voľbách. Podľa jej vyjadrenia predstavitelia samospráv sú najbližšie pri svojich občanoch, najlepšie poznajú, čo potrebujú a majú najlepšie možnosti to napĺňať. Informovala o tom na svojej sociálnej sieti.

Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku

„To, v akom prostredí žijeme, má zásadný vplyv na kvalitu nášho života a všetci chceme, aby sme žili spokojný život vo fungujúcej obci, meste a kraji. Viem, že dnes veľa ľudí cestuje mimo svojho trvalého bydliska, máme niekoľko dní voľna, ale prosím všetkých, aby sa aj pred cestou na Dušičky zastavili vo volebnej miestnosti a dali hlas svojim kandidátom na starostov, primátorov, županov, mestských a krajských poslancov,” prihovorila sa prezidentka občanom.

>>> Kandidáti na županov a primátorov

>>> Výsledky

Viac k témam: Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku, Prezident Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezidentka Čaputová vyzýva ľudí, aby sa pred cestou na Dušičky zastavili vo volebnej miestnosti © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Vraždu na Zámockej ulici preklasifikovali na teroristický útok, za jeho schvaľovanie hrozí 10 rokov za mrežami
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií