Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Príbehy Harryho Pottera pokračujú ôsmou časťou

Príbehy Harryho Pottera mieria do divadla. V tom Londýnskom bude mať premiéru 30. júna.

Z rúk Joanne K. Rowlingovej vyšlo sedem časti skvelých fantastických príbehov o najznámejšom knižnom a filmovom čarodejníkovi Harrym Potterovi. Podľa kníh sa nakrútilo osem filmov. Teraz miery Harry do divadla!

Dej divadelnej hry Joanne K. Rowlingovej o známom čarodejníkovi bude pokračovaním jej sérii kníh. Inscenácia bude mať názov Harry Potter and the Cursed Child, čo v preklade znamená Harry Potter a prekliate dieťa. Hra bude mať dve časti, ktoré budú k zhliadnutiu buď v ten istý deň, alebo dva dni po sebe idúce. Za obe časti predstavenia si diváci zacvakajú od 20 do 130 libier.

J._K._Rowling pokračovanie Pottera

Príbeh Harryho Pottera začne v tejto časti 19. rokov po bitke čarodejníckeho učňa s lordom Voldemortom.

Tlačová agentúra Ap informovala, že v inscenácii diváci uvidia už dospelého Harryho Pottera a jeho syna. Harry je v deji zamestnancom ministerstva mágie.

To, aké postavy sa v hre objavia, zatiaľ nevedno. Autorom scenára je Jack Thorne a režisérom je Tiffany, ktorý okrem iného režíroval aj oscarový muzikál Once.

Okrem divadelného predstavenia chystá spisovateľka aj knihu Fantastické zvery a ich výskyt, ktorá bude taktiež sfilmovaná.

 

Zdroj foto: en.wikipedia.org

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií