fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry má obrovský strach: Čo sa deje v jeho rodine? Koronavírus?

Princ Harry sa bojí o svojich starých rodičov. Uväznený na ostrove Vancouver im nemôže byť na blízku tak, ako by sám chcel.

Máte tip? napíšte nám mailom
Princ Harry je spolu so svojou manželkou Meghan Markle a spoločným synom už niekoľko týždňov v Kanade. Na ostrove Vancouver sa rozhodli začať žiť svoj nový, nezávislý život. A hoc bol z neho na začiatku  princ Harry nadšený, dnes, v čase obrovskej zdravotníckej krízy sa mu na čele objavujú vrásky. Mladší syn princa Charlesa sa neuveriteľne bojí o svojich starých rodičov. Kráľovná Alžbeta II. a jej manžel princ Filip sú v dôsledku vysokého veku výrazne ohrození koronavírusom.

Princ Harry má strach

Princ Harry je momentálne skutočne v zlej situácii. V dôsledku zúriacej epidémie koronavírusu je uväznený na ostrove Vancouver a netuší, kedy bude môcť vidieť svoju rodinu. Najväčšie starosti mu však robí jeho babička s manželom.
Kráľovná Alžbeta II. sa momentálne nachádza mimo Londýna. Spoločne s princom Filipom sa rozhodla presunúť na hrad Windsor, ktorý je v dôsledku ochrany pred koronavírusom lepšie zabezpečený. Oproti Buckinghamskému palácu v ňom pracuje len 100 zamestnancov, čo je o 400 ľudí menej ako v Londýne. Rovnako hrad Windsor nenavštevujú politici ani obyčajní turisti. 
Na rozdiel od hlavy britskej monarchie a jej manžela sa Kate Middleton a princ William rozhodli zostať v Londýne. A manželia z Cambridge ani nezamýšľajú opustiť Kensingtonský palác. Obaja chcú spoločne podporiť obyvateľstvo. Tento štvrtok 19. marca sa rodičia Georga, Charlotte a Louisa dokonca stretli so zdravotníckymi pracovníkmi v prvej línii. Kráľovský pár navštívil londýnsku pohotovostnú službu. 

Meghan Markle chráni rodinu pred koronavírusom

Na rozdiel od svojho brata a jeho manželky sa princ Harry a Meghan Markle utiahli do Kanady na ostrov Vancouver. Nezúčastňujú sa nijakých podujatí, ani sa neukazujú na verejnosti. Archieho mama dokonca podnikla veľmi prísne opatrenia, aby sa vyhla akémukoľvek riziku prenosu choroby. „Všetci členovia tímu, ľudia, ktorí nakupujú potraviny, nosia vždy latexové rukavice a musia dodržiavať prísny hygienický protokol,“  uviedol zdroj blízky bývalej americkej herečke pre Daily Mail.

Príkazy vojvodu zo Sussexu pre kráľovnú

Podľa blízkeho priateľa princa Harryho by sa Archiemu otcovi veľmi uľavilo, ak by mohol vidieť svojich starých rodičov čo najskôr. Keď sa Covid-19 stal skutočnou pandémiou, brat princa Williama údajne kontaktoval kráľovnú Alžbetu II. a princa Filipa a požiadal ich, aby „zostali v bezpečí“ a „dávali si obrovský pozor“.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií