fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry sa cíti, akoby sa mu život „obrátil hore nohami“

Princ Harry údajne povedal priateľom, že „nemôže uveriť, že sa mu život takto obrátil hore nohami“. Vraj mu chýbajú kamarátstva z jeho čias v jednotkách.

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ povedal priateľom, že mu „chýbajú kamarátstva z jeho čias v jednotkách”. Vraj nemôže uveriť, že sa mu život takto obrátil hore nohami. Chýba mu jeho starý žívot – vrátane čias, keď slúžil v armáde.

Princ Harry a Meghan Markle v súčasnosti žijú v Los Angeles po ich oficiálnom odstúpení od vyšších kráľovských povinností. A podľa všetkého sú úplne šťastní! Ale Harrymu ale údajne chýbajú niektoré aspekty z predchádzajúceho života – vrátane jeho úlohy v armáde.

Podľa denníka The Daily Telegraph Harry „rozprával priateľom, že stále nemôže uveriť, že sa to stalo. Nemôže uveriť, že sa mu život takto obrátil hore nohami. Bol šťastný, keď slúžil v armáde, potom sa stretol s Meghan a od tej doby bol jeho život skvelý. Myslím si však, že nečakal, že sa mu život vyvinie takto.“

Podľa všetkého tiež Harry povedal priateľom, že mu „naozaj chýba armáda, ako aj jeho vojenské služby“. a „chýbajú mu kamarátstva z ozbrojených síl“.

Zasvätenec zdôraznil, že Harry neprenáša zodpovednosť na nikoho iného za jeho rozhodnutie presťahovať sa do Spojených štátov. Ale „cíti sa, že by mohol byť lepšie chránený, keby bol stále v armáde“.

Majte na pamäti, že Harry a Meghan budú mať teraz viac súkromia, keď už nepracujú s kráľovskou rodinou, ale nemožno poprieť, že život v Los Angeles pre nich bude znamenať ďalšiu neželanú pozornosť.

Prečítajte si tiež:
Otec Meghan Markle zverejnil nelichotivé fotografie svojej dcéry
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj cosmopolitan.com
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií