fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Takto sa Meghan Markle udržuje vo forme. Tréner prezradil jej triky na chudnutie

Bývalý tréner Meghan Markle sa rozhodol prehovoriť o tom, ako cvičí manželka princa Harryho.

Máte tip? napíšte nám mailom
Meghan Markle je známa tým, že miluje šport a neustále sa potrebuje udržiavať vo forme. A nie je žiadnym tajomstvo, že vojvodkyňa zo Sussexu cvičí jogu a pilates. O svojej láske k týmto druhom športu hovorila už v minulosti. A jej bývalý tréner sa pred pár dňami rozhodol odhaliť podrobnosti o tréningoch manželky Harryho počas jej hollywoodskej éry.

Meghan Markle miluje šport

Manželka princa Harryho už pred niekoľkými rokmi prehovorila o svojej láske k pilatesu, fitness programu Lagree či joge. A v roku 2015 dokonca uviedla, že jogu má v krvi. „Existuje množstvo výhod, ktoré cvičenie jogy prináša. Väčšia flexibilita, silnejšie svaly, šťastie, zlepšenie mentálneho zdravia, zlepšenie schopnosti relaxácie, zníženie pocitov úzkosti a lepší spánok,“ povedala matka malého Archieho.

Podľa jej bývalého trénera, Craiga McNamee, ktorý ju trénoval počas nakrúcania seriálu Suits, bolo pre ňu vyzerať dokonale na prvom mieste. “Cvičila 45 minút tri až štyrikrát do týždňa. Začínala s kardiom, potom nasledoval strečing a následne sa sústredila na držanie tela,” uvádza McNamee. Zároveň prezradil, že počas jeho tréningov sa s Meghan Markle zameriavali nielen na trénovanie chrbta, ale aj na vypracovanie zadku a hamstringov. Bývalú americkú herečku tiež naučil základné cviky zamerané na brucho, chrbát a panvové dno. Tieto informácie prezradil pre časopis Women Magazine.

Prečítajte si tiež:
Ďalšia rana pre kráľovnú Alžbetu II.: Druhý rozvod počas týždňa

Nielen pilates a jóga

Počas natáčania známeho seriálu trénoval Meghan Markle aj Jorge Blanco. Spoločne sa zameriavali na bojové umenia, kickbox a box. Pre Daily Mail prezradil, že namiesto angličtiny v rozhovoroch používali španielčinu. Hviezda amerického seriálu však mala argentínsky prízvuk.

Jorge Blanco si na Meghan Markle spomína ako na výnimočnú a príjemnú ženu. V rozhovore uviedol, že s „ňou mal skvelé tréningy, pretože bola nesmierne sympatická.“  V tom období mala Meghan Markle len 20 rokov a študovala medzinárodné vzťahy. Jej bývalý osobný tréner v rozhovore tiež využil možnosť a manželke Harryho odkázal, že by ju opäť rád trénoval. Na tréning zavolal aj jej manžela. Meghan a Harry sa doposiaľ k tomuto návrhu nevyjadrili.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií