fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ William: U nás v rodine nohavice nosí Kate Middleton

Princ William a Kate Middleton sú v posledných dňoch centrom pozornosti. Dôvodom však nie je len deviate výročie ich sobáša.

Máte tip? napíšte nám mailom
Kate Middleton a princ William oslávili v pondelok 29. apríla deviate výročie svadby. Svoje súkromie si obaja starostlivo strážia, no niekedy sa na verejnosť dostanú informácie, ako to u nich v rodine vyzerá. Niektoré prezradia oni sami, iné verejnosti odhalia kráľovskí experti.

Vojvoda z Cambridge pod kontrolou manželky

Podľa Ingrid Seward, kráľovskej expertky a autorky životopisov členov britskej monarchie, ktorú citovali redaktori The Sun, Kate Middleton je rozhodne hlavou svojej malej rodiny. A to aj napriek tomu, že princ William jedného dňa zdedí kráľovskú korunu. Za dverami ich domu to rozhodne nebude on, kto bude rodinu riadiť.

Pre Ingrid Seward, ktorá rozlúštila vzťah manželov pre britský bulvár The Sun, je bezpochyby vojvodkyňa z Cambridge tou, ktorá „nosí nohavice“. A zdá sa, že túto vlastnosť majú aj v rodine. Jej sestra, Pippa Middleton, robí všetko preto, aby rodinu riadila ona a zároveň vo všetkom predbehla aj svojho manžela.

Ingrid Seward tiež hovorí, že Kate Middleton riadi rodinu diskrétne, a to aj tým spôsobom, že nechá princa Williama „robiť si na verejnosti, čo chce.“ No z diaľky sleduje každý jeho krok.

Kate Middleton a princ William v boji proti koronavírusu

Napriek zdaniu, že Kate Middleton rozhoduje o všetkom, nie je to úplne prava. Obaja manželia spoločne pracujú na rôznych charitatívnych projektoch a navzájom sa podporujú.  Spoločne sa snažia aj podporiť obyvateľov Veľkej Británie, ktorých postihla pandémia koronavírusu.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle závidí Kate: Toto privilégium nikdy mať nebude

Rodičia Georgea, Charlotte a Louisa sľúbili, že v tejto bitke proti koronavírusu „urobia všetko, čo môžu,“ uvádza časopis Mirror. Manželia z Cambridge neprestávajú pracovať a stretávajú sa nielen s odborníkmi, ale aj  ľuďmi zapojenými do tohto boja. „Chcú ukázať, že sú tu pre ľudí a urobia všetko preto, aby ich spojili,“ uviedol zdroj v anglickom bulvári. Pred niekoľkými dňami navštívili Kate a William centrum, ktoré prijíma hovory od obyvateľov, ktorí si myslia, že majú príznaky koronavírusu. Okrem iného prednedávnom darovali päť miliónov libier na pomoc organizácii, ktorá bojuje za duševné zdravie a pomáha ľuďom zvládnuť obmedzenia a karanténu.

Počítať s tým, že by sa Meghan Markle a princ Harry vrátili do Anglicka a pomohli kráľovskej rodine túto situáciu zvládnuť, je vylúčené. A to aj napriek tomu, že verejnosť očakávala návrat princa Harryho po tom, ako bol jeho otcovi, princovi Charlesovi, diagnostikovaný koronavírus.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií