fbpx
VIDEO: Reportér počas nakrúcania bojoval s hurikánom. Diváci si však všimli detail, z ktorého sa smeje celý svet

VIDEO: Reportér počas nakrúcania bojoval s hurikánom. Diváci si však všimli detail, z ktorého sa smeje celý svet

Reportér sa v priamom prenose poriadne strápnil.

Celý svet v posledných dňoch sleduje situáciu v USA, kde momentálne vyčíňa hurikán Florence. Postihnuté oblasti monitorujú nielen meteorológovia i média. Situáciu sa rozhodol priblížiť i reportér televíznej stanice The Weather Channel. Ten stál počas živého vstupu v daždi na ulici a tváril sa, že tam fúka tak silný vietor, že sa ledva udrží na nohách. S vetrom však bojoval iba akože.

Reportér totiž nečakal, že sa za ním na obraze objavia okoloidúci, ktorí ulicou prechádzajú bez akýchkoľvek problémov a vôbec nevyzerali tak, že im okrem dažďa strpčuje život i víchor. Zábery z tohto živého vstupu sa teda okamžite stali hitom internetu a reportér je tak na smiech celému svetu.

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=AwCzpf-KQ28

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=AwCzpf-KQ28

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Viete, ako u(s)pokojiť frajerku, keď má svoje dni? Tento videonávod vás to naučí
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.