fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rozbehnime to spoločne je projekt, ktorý ťa dokáže nakopnúť a dať ti prax!

Máte tip? napíšte nám mailom

Máš nápad, no nemáš peniaze? Chceš tvoriť logo, grafiku, web, a takto získavať prax? A chceš si popri štúdiu privyrobiť? Je tu pre teba nový projekt ROZBEHNIME TO SPOLOČNE!

Nová stránka www.rozbehnimetospolocne.sk spája firmy, ktoré ponúkajú krátku brigádu, prípadne aj dlhšiu, alebo hľadajú študenta, ktorý by im mohol pomôcť, a študentov, ktorí vyhľadávajú prax. Študenti môžu ponúkať svoje služby a reagovať na ponuky firiem. Napríklad tvorba loga, webstránky, posielanie e-mailov a veľa ďalších.

Projekt skrsol v hlave osemnásťročného študenta Patrika Porubčana.

Rozbehnime to spoločne - Patrik Porubčan

Tento projekt som vytvoril, pretože som videl, ako si študenti chcú privyrobiť a získať skúsenosti, ale nemajú veľa šancí v niektorých odboroch, a najmä keď nemajú prax. Takisto začínajúce firmy majú obmedzený budget, a na to, aby fungovali, potrebujú veľa vecí, a niekedy im na všetky nevyjde. Nielen rozbiehajúce sa firmy, ale aj tie rozbehnuté. Tento projekt vlastne spája šikovných študentov a firmy. Študenti si môžu privyrobiť, nemusia s tým tráviť celý čas, ale takpovediac pracovať, len keď im to voľný čas dovolí. K tomu aj získajú skúsenosti. A firmy zasa produkt alebo službu za nižšiu sumu ušetrenú môžu dať do inej veci a taktiež pomôžu študentovi.

Celý portál je bezplatný, či už pre firmy, ale aj pre študentov.

 

Prečítajte si tiež:
Klimatológ Pecho: Rok 2018 bol naozaj extrémny, jar trvala len dva týždne, klimatická zmena posúva extrémy na inú úroveň

Rozbehnime to spoločne

 

Za krátky čas fungovania projektu prišlo firmám a študentom 189 odpovedí, a úspešných bolo 20 projektov.
Jednou z výhod portálu oproti podobným už fungujúcim projektom na Slovensku je e-mailová komunikácia. Ako hovorí zakladateľ projektu Patrik, človek sa kvôli tomu nemusí nikam zvlášť prihlasovať, aby si skontroloval poštu, ale si pozrie len mail, ktorý má v mobile, a tým sa šetrí aj čas, ktorý je pri niektorých projektoch veľmi dôležitý.

Budem rád za každú podporu, či už zdieľanie medzi firmy, alebo podobne 🙂 Som len študent a nedokážem zaplatiť masívnu propagáciu. Ale ako je motto tohto projektu Rozbehnime to spoločne – pomôžme si navzájom, tak dúfam, že spoločne to rozbehneme a tento projekt pomôže naštartovať veľa úspešných firiem a kariér študentov. Hovorí Patrik.

Na stránke si môžu nájsť študenti aj stáže. Aj takouto formou môžu nadobudnúť prax popri vysokej škole.

Viac sa dozviete na stránke rozbehnimetospolocne.sk
Facebook projektu: Facebook.com/rozbehnimetospolocne

12895281_1074144225940692_145432667_n

Držíme tvorcovi projektu palce a želáme veľa úspechov.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií