fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rozhodol sa, že obehne Ameriku rovnako ako Forrest Gump. Kvôli dobrej veci bežal dlhých 19 mesiacov

Máte tip? napíšte nám mailom

Rob Pope je novodobý Forrest Gump.

39-ročný veterán z anglického Liverpoolu, Rob Pope, sa rozhodol pre výzvu, ktorú sa rozhodlo v deväťdesiatych rokoch minulého storočia skúsiť mnoho ľudí, ktorí videli film Forrest Gump. Rob sa rozhodol prebehnúť naprieč Amerikou, rovnako ako filmový hrdina. Celý tento maratón trval 19 mesiacov a bežec prebehol viac než 24-tisíc kilometrov.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Angličan však nezvyčajný maratón nebežal iba tak – jeho beh cez Ameriku mal charitatívny charakter. Podarilo sa mu vyzbierať viac než 34 000 eur. Okrem toho získal aj zápis do Guinessovej knihy rekordov za najrýchlejšie zabehnutý maratón v kostýme filmovej postavy – Forresta Gumpa.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Rob si počas tohto svojho výkonu spravil aj prestávku, počas ktorej sa vrátil do Veľkej Británie, POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE

aby pozrel svoju priateľku, ktorá mu práve porodila dcérku. Bežec priznal, že počas svojej cesty prekonal mnoho fyzickej bolesti i zranení. Na konci svojho maratónu požiadal svoju priateľku a matku svojej dcérky o ruku.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

 

 

Zdroj: BoredPanda

Prečítajte si tiež:
Veľký test vypaľovania displejov. Ktorý smartfón obstál najlepšie?
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií