fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

#Rozhovor s raperom Stigmo o jeho novom Mixtape TouchDown a zistili sme aj, ako je na tom on a Amerika, čo majú spoločné

Máte tip? napíšte nám mailom

Stigmo – mladý chalan, ktorému sa podarilo spojiť cez sociálnu sieť s producentom GonziBeatz, ktorý produkuje svoje hudobné podklady do Ameriky a má ruku aj na novom albume “Sila” od H16.

15094497_1312402212124299_8667865079384630713_n

• Kto ťa inšpiroval spraviť album?
Je to len mixtape, album je ešte len na ceste, ale inšpirovali sme sa tak vzájomne s Gonzim k tomu, že chcem dať niečo na CD. Začali sme uvažovať nad koncertami a pri tej príležitosti sme si povedali, že pesničky čo chcem hrať na koncertoch dáme na CD, a tak vznikol mixtape “TouchDown”.

• Ako dlho sa venuješ hudbe?
Dalo by sa povedať od mala. Síce to nebol vždy rap, ale k hudbe mám blízko už dávno. Najprv to bola gitara – cca 4 roky na základnej umeleckej škole, potom bicie – tam to bolo už vážnejšie ako pri gitare. Mali sme kapelu kde som hral na biciach, nejaké vystúpenia no aj to skončilo a teraz  je to rap.

• Ako to všetko začalo?
Všetko začalo “dissmi” so spolužiakmi. Len tak zo srandy som spravil asi 2 alebo 3 dissy na kamarátov v triede lebo sme sa nudili a potom som si povedal, že  mňa to celkom baví písať texty, hrať sa so slovami, a tak som začal písať aj zmysluplné texty.

Prečítajte si tiež:
Túžite byť šťastnými? Tak potom nebuďte príliš skromní a nerobte to, čo sa od vás očakáva! Ale je toho ešte viacej...

• Ako si sa dostal ku Gonzimu?
Cez sociálnu sieť. Úplnou náhodou som ho našiel na sociálnej sieti, pridali sme sa “do priateľstva” a pozeral som jeho nástenku, lebo však videl som tam nejaké hudobné podklady a tak, a narazil som na status, v ktorom hľadal nejakých mladých spevákov/raperov a tak ďalej a tak som mu napísal. Dohodli sme sa, došiel som prvýkrát do BA k nemu nahrávať a pravdupovediac som si myslel, že ma druhýkrát nebude chcieť, no on chcel, a tak fungujeme až doteraz. TomuVer!

• Máš plány len na CZ/SK scénu?
Čo sa týka mojich plánov určite do nich patrí SK/CZ scéna, ale tak isto by som chcel pôsobiť aj v zahraničí. Minimálne spolupráce už aj na mixtape mám Sammy-ho z Ameriky, kde mi naspieval refrén.

• Čo by si chcel odkázať svojim fanúšikom?
V prvom rade, že som im naozaj vďačný za ich obrovskú podporu. Sám som bol prekvapený, koľko CD mi odišlo, nečakal som taký počet a asi sa budú aj dorábať no nepredbiehajme. A že to robím hlavne pre nich. Chcem, aby sa zabávali so mnou na koncertoch a aby ich moja hudba bavila. Takže ešte raz všetkým jedno veľké ĎAKUJEM!

Prečítajte si tiež:
KONEČNE JE TO VONKU! Modelka zverejnila fotky PRED a PO! Dokonalý výzor je jedno veľké klamstvo!

Vypočujte si jeho Snippet z jeho najnovšieho Mixtapu TouchDown:

https://www.youtube.com/watch?v=pg9h3bNKjGo

Zdroj:
Stigmo
youtube.com
facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií