Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rytmus a Jasmina sa tešia z prvých zúbkov. No nemá ich Sanel akosi priveľa?

Rytmus sa počas uplynulých dní pochválil spoločnou fotografiou so synom. Svojej povesti zabávača nenechal nič dlžný.   

Momentálne sa v bulvárnych plátkoch pretriasajú viaceré deti známych osobností slovenského šoubiznisu. Najčastejším zdrojom informácie, nielen pre novinára, ale aj pre skalných fanúšikov je, samozrejme, Instagram. Svoje o tom vedia aj čerstvé mamičky Kristína Tormová, Jasmina Alagič Vrbovská alebo Veronika Cifrová Ostrihoňová. Všetky spomenuté mamičky pravidelne zverejňujú fotografie zo spoločných chvíľ strávených s rodinou, priateľmi a najnovšie aj s novými prírastkami v rodine.  

Rytmus bol na výlete s rodinkou

Nedávno svojich fanúšikov pobavil na sociálnej sieti čerstvý otec Patrik Rytmus“ Vrbovský. Spoločne s manželkou Jasminou a synom Sanelom sa vybrali do Nízkych Tatier. Patrik o spoločnom výlete informoval aj svojich fanúšikov. A ako to už u neho býva zvykom, opäť raz to urobil vtipným spôsobom. Nuž, posúďte sami:

Rytmus svoju fotografiu upravil v obľúbenej aplikácii Face App, ktorá z každej tváre behom pár sekúnd vykúzli starca so šedinami, či vráskami. Na fotografii sa zabávali viaceré známe tváre, ktoré mu pod ňou nechali aj odkaz. Známy slovenský módny návrhár Lukáš Kimlička napísal, že malý Sanel je vraj celá mama.“ Rytmus spomínanú aplikáciu použil pred pár týždňami aj v prípade svojich fotiek.

Patrik Vrbovský je spomedzi mnohých známych osobností, ktoré sa nachádzajú na Instagrame, odlišný práve v spôsobe informovania o súkromí. Pred svetom dokonca často skrýva aj tvár svojho syna:

https://www.instagram.com/p/B2zDmQwof6T/

https://www.instagram.com/p/B2hNE_bIcSF/

Nápisy cez fotografie

Dôvodom sú práve média, ktoré jeho fotky zo sociálnych sietí zvyknú používať vo svojich článkoch. A aby im to znemožnil, rôznymi nápismi kazí celý záber. Rovnako tak urobil aj v čase, keď Jasminu požiadal o ruku alebo aj o pár mesiacov neskôr, keď zverejnil fotografie zo svadby. Nebudeme si však klamať, niektorých špekulantov nezastaví ani to.

Sanel pribudol do rodiny pred dvomi mesiacmi a zdá sa, že spoločné chvíle si užíva nielen Jasmina, ale aj Rytmus. Patrik dokonca nedávno spojil rap so symfonickým orchestrom. Počas koncertu dojal viacerých v publiku práve počas toho, ako rapoval skladbu Sanel, ktorú vytvoril špeciálne pre svojho syna. 

Zdroj: Instagram.com 

 

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií