Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTO Rytmus ukázal tvár svojho syna Sanela: Táto tvárička vám roztopí srdce!

Patrik Rytmus Vrbovský (42) prežíva v súčasnosti rozprávkové obdobie. Len prednedávnom sa mu narodil dlho očakávaný syn Sanel a raper konečne ukázal svetu, ako vyzerá.

Spevák si od júna naplno vychutnáva rolu rodiča. Jeho šťastie možno vidieť aj na sociálnych sieťach, aj na koncerte, kde ukázal portrét seba aj svojho syna. K svojmu životu sa vyjadril nasledovne: „Najviac na živote milujem to, že dáva každému rovnako šancu ho pochopiť, alebo ignorovať ho.” Zároveň dodal, že je vďačný za všetky životné lekcie, ktoré mu boli život priniesol a ešte aj uštedrí.

Svojich fanúšikov nedávno prekvapil tým, keď ukázal Sanelovu hlavičku, ale aj tvár. Rytmus, ktorý je na fotke so svojim synom údajne vo vani tvrdí: „Nezaplatiteľné momenty so synom. Až teraz si uvedomujem jak musí byť zlé, keď otec má na prvom mieste svoje záujmy miesto rodiny. Nesúdim nikoho, ale byť milujúci/starajúci otec je správne.“

Rytmus a jeho rodina

Zdá sa, že Rytmus si naplno vychutnáva otcovstvo a je šťastný, že má svoju milujúcu rodinu. Jeho manželka Jasmina taktiež pravidelne ukazuje na sociálnych sieťach, aká je šťastná. Kedysi Rytmus tvoril pár so speváčkou Darou Rolins, avšak v súčasnosti je jeho rodinou Jasmina a ich syn Sanel. Dara a Rytmus boli spolu 7 rokov, avšak už rok pred oficiálnym rozchodom to začalo medzi nimi škrípať. Údajne sa rozišli v januári a Rytmus bol ešte potom dva mesiac v Amerike. Až následne oficiálne priznali rozchod. Dara sa s Jasminou stretla aj osobne a tvrdila, že mu jeho výber schvaľuje.

Rytmus už má svoju rodinu, zatiaľ čo Dara si užíva single život. Zdá sa, že všetkých život zaniesol tam, kde treba. Možno si len domýšľať, či v tomto prípade zaúradovala nešťastná sedmička alebo či naozaj išlo o osud. Hoci Dara s Rytmusom boli spolu dlho, ich vzťah sa neposúval na ďalší level a spoločného potomka sa nedočkali..

Tváričku Sanela nájde vo fotogalérii.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií