fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sajfa sa stal otcom! Veronika Cifrová už porodila

Máte tip? napíšte nám mailom

Dnes sa stal Sajfa otcom svojho prvoredeného dieťaťa. Viete aké pohlavie má bábätko? 

Tak sa dočkali! Zo známeho slovenského páru sú oddnes hrdí rodičia. Dnes sa stal Sajfa otcom a Veronika mamou svojho prvorodeného dieťaťa. Svoje prvé dieťa porodila Veronika Cifrová v bratislavskej nemocnici. Nebudeme vás toľko napínať. Sajfa a Veronika sa stali rodičmi malej Sáry.

Sajfa otcom

Na príchod svojho dieťaťa sa obaja dlho tešili. O tom, čo si Veronika berie so sebou do nemocnice dokonca natočila svoj vlastný vlog. Sajfa svojim fanúšikom neostal tiež nič dlžný. Len pred pár dňami zverejnil vlog, ktorý označil ako posledný pred pôrodom. 

Veronika sa do povedomia verejnosti dostala už ako moderátorka spravodajstva v televízii Markíza, kde sa venovala oblasti zdravotníctva. Neskôr si vytvorila vlastný projekt, ktorý nazvala Sit Down Stories. Do talkshow, ktorú sama moderovala, pozývala zaujímavých a úspešných hostí, s ktorými viedla rozhovory o ich inšpiratívnych či netradičných príbehoch. Neskôr sa pustila do vytvárania vlogov pod titulom Very veri.

Prečítajte si tiež:
Slovenský zmrzlinový kráľ sa stal novým rekordmanom! Tipnite si, koľko kopčekov dokázal na seba poukladať. Padne vám sánka!

Vo svojom vlogu naznačila pohlavie dieťatka

Ukázala v nich najkrajšie miesta Bratislavy, varila s mnohými hosťami ako Fero Joke či Joe Trendy, no odporúčila aj mnohé obľúbené knižné tituly. V jednom vlogu si dokonca ako hosťa zavolala aj svojho manžela a spolu odpovedali na otázky ohľadom tehotenstva. Prvý príznak tehotenstva spozoroval práve Sajfa.

„Verča bola so mnou na dovolenke a spozoroval som u nej rôzne chute. Na raňajky si na tanier položila celozrnné pečivo, dve avokádové rolky, k tomu si dala množstvo horčice a uhorku. Vtedy si hovorím, že je to čudné a bol to prvý moment, kedy som si uvedomil, že je na tom niečo divné,” povedal vo vlogu Sajfa.

Od fanúšikov však obaja dostali aj otázky typu, aké pohlavie bude mať ich dieťa a aké mu dajú meno. A hoci na otázku priamo neodpovedali, Veronika prezradila, že čakala druhé pohlavie, pretože si myslí, že by práve jemu bola lepšou matkou. Prezradili aj to, že spolu so Sajfom vybrali tradičné slovenské meno.

Prečítajte si tiež:
Nové prípady koronavírusu na Slovensku

Zdroj: funradio.sk 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií