fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Satira: Ako Kočner Trnku postrašil a za Haščáka sa nahneval

Máte tip? napíšte nám mailom

Marián Kočner je už dlho súčasťou slovenského mafiánskeho podsvetia. Teda, pardon, smotánky. Viete, máme v tom chaos, nakoľko sa Brucho kamarátilo s najvplyvnejšími a naúspešnejšími ľuďmi z rôznych typov brandží. Ako sa však zdá, najväčšiu záľubu si našiel práve v našich politikoch. Alebo oni v ňom? Nevediac. Ale asi sa majú naozaj radi, hovoria si predsa cool prezývkami. Vždy som chcela prezývku, no nemala som na ňu dostatok dobrých kamarátov. On ich zjavne mal.

Aby ste sa vedeli orientovať, tu je zopár prezýviek jeho kamošov: 

Róbert Fico – Hranol 

Róbert Kaliňák – Kali

Boris Kollár – Vlekár

Monika Jankovská – Opička

Zdroj: novycas.sk

Kočner a jeho nahrávka

Najnovšie propagované priateľstvo, alebo teda už možno aj nepriateľstvo, je s bývalým generálnym prokurátorom, Dobroslavom Trnkom. Marián mal mať u Trnku uloženú nahrávku z kauzy Gorila. Tú si od neho kúpil Jaroslav Haščák, ktorý šéfuje Pente.

V Trnkovi sa však ozval ešte pred odovzaním nahrávky jeho podnikateľský duch a urobil si kópiu, naverboval komplicov a išli s ňou Haščákovi mávať škodoradostne pred tvárou. Chceli, aby zaplatil aj za túto kópiu, inaaaaak…! To sa už asi nedozvieme, nakoľko sa do toho obul sám Marián Brucho Kočner. Trnku si zavolal na koberček a po formálnom úvode, nakoľko chcel zachovať dekórum, spustil vypočúvanie, aké uvidíte len v kriminálnych seriáloch. Veď to sám dobre aj vedel, dal si na intonácií a rétorike záležať. Vedel totiž, že toto je jeho monodráma, jeho predstavenie, že reflektor svieti práve naň, lebo si ju celú nahrával. Ale nepredbiehajme, pozrime sa, ako sa zvítali.

Prečítajte si tiež:
Nový model Tesla S

Kočner: Chceš kávu?

Trnka: Len takú malú. No čo, furt chudneš?

Kočner: Čo?

Trnka: Či furt chudneš?

Kočner: Hej, hej. Čo máme nové?

Zlatí, pohostia sa a ešte sa zaujímajú i o svoje životy. Teda, Kočner najmä o ten Trnkov, nakoľko zopárkrát spomenul, že by ho oň rád pripravil. Záujem neskôr prejavil i o Trnkovu rodinu. Keď videl Trnkov zmier so svojim osudom, vsadil kartu na vyhrážky o tom, ako zabijú aj jeho syna. No zase prebieham, pekne po poradí. Marián je muž, ktorý si potrpí na úroveň, pokračoval preto slušne. 

Kočner: No prosím ťa, potreboval by som jednu vec vedieť, presne do detailov, se vším všudy, naozaj tak ako sa udiala, a to je Gorila, Kósa, Oskar, ty a všetko to, čo ste s tým urobili.

Trnka to celé poprel

Trnka túto kulehu, samozrejme, celú popieral. Zvyšok nahrávky obsahuje toľko vulgarizmov, že by bolo naozaj nevhodné ju prepisovať a dokonca i mierne nudné, nakoľko to bolo zväčša o tom, Kočner vrieskal, že Trnka klame a Trnka zavádzal a zavádzal a so sklonenou hlavou a kajúcnym pohľadom hovoril do vzduchu jedno veľké “Prepáč, Brucho, ja som to tak nemyslel, neubližuj mi.” Zaujímavé tiež bolo, keď Marián hľadal dôvod údajnej zrady jeho ústavného kamaráta Trnku a spomenul, že peniaze z každej kauzy má predsa odložené Trnka uňho, v bezpečí a kedykoľvek bude chcieť, dá mu ich. Vraj dokonca o to sám požiadal. Priam dojímavá dôvera…

Prečítajte si tiež:
Ženy v Indii, ale i vo svete začali nosiť masky kráv. Chcú nimi upozorniť na vážny problém

A inak, ak by ste náhodou nepoznali tvár prokurátora, u ktorého sa spravodlivosť dala kúpiť, tu ju máte. “Zaslúži” si popularitu.

V hlave sa nám vynára teda mnoho otázok. Koľko mocných ľudí mal vlastne Marián Kočner pod palcom? Komu z našej politickej scény môžeme ešte veriť? Kedy budú všetci potrestaní? A budú vôbec? Zostane Brucho stále Bruchom, aj keď schudne?

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií