fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hotel v Banskej Štiavnici poriadne pohoršil ľudí. TAKTO vulgárne a nemiestne komunikuje s verejnosťou

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovenský hotel pohoršil ľudí na plnej čiare. Takéto vyjadrenia by ste od zariadenia poskytujúceho služby určite nečakali.

Na facebookovej stránke jedného z banskoštiavnických hotelov sa objavil príspevok o údajnom týraní poníka, ktorý nakoniec zahynul. V príspevku boli zverejnené i fotografie a pozornosť ľudí upútal predovšetkým záber, na ktorom vidieť, ako je zviera vychudnuté a vytŕčajú mu rebrá.

Oficiálnym vyjadrením hotela bolo, že partia chuligánov vypustila zvieratá z oploteného areálu ich zoo a poníka Hektora, najstaršie zviera z ich zverinca, objavili zamestnanci dobitého a zastreleného. Prípadom by sa mala zaoberať i polícia. Tá by mala vyšetriť, či hotel hovorí pravdu alebo bolo zviera týrané.

Facebookový príspevok rozprúdil vášnivú debatu a ľudia hotel zaplavili negatívnymi komentármi. Tie sa nepáčili adminovi stránky a tak sa rozhodol “vrátiť úder.” Nemiestne odpovedal na komentáre a vôbec nebral do úvahy to, aký dojem jeho reakcia spraví. Jednej z diskutujúcich napísal takýto komentár: “A teba čo znásilňovali rodičia a týrali, keď si ťahala gumového káčera vo dvore?” A nešlo zďaleka o jedinú nemiestnu invektívu. Pozrite sa, čo všetko zo seba správca stránky vypustil.

Prečítajte si tiež:
Zuzana Plačková: „Slováci, posielate peniaze Austrálii ako skur*ené ovce!"
Zdroj: Facebook
Zdroj: Facebook
Zdroj: Facebook
Zdroj: Facebook

Zdroj: FacebookTo, že sa jedná o skutočne nemiestnu komunikáciu, ktorá určite nespraví na zákazníkov dojem, napísal trefne jeden z používateľov.

Zdroj: Facebook

 

 

Zdroj: https://www.topky.sk/cl/10/1715775/Komunikacia-roka–Slovaci-pisu-o-poriadnej-hanbe–hotel-v-B–Stiavnici-zvozili-pod-ciernu-zem

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií