fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Absurdné stránky: Pošli kravské lajno komukoľvek! SHITEXPRESS

Máte tip? napíšte nám mailom

Na internete existuje neskutočné množstvo web stránok so zameraním na všetko. No predsa existujú aj také, pomocou ktorých dokážete poriadne nahnevať človeka. Stránka, ktorú vám dnes predstavíme ponúka dokonalý spôsob ako nahnevať kohokoľvek. Na tejto stránke si môžete za 12,95€ objednať niečo, čo neponúka skoro nikto.

Môžete si tu objednať hov*o! Áno, správne. Na tejto stránke si môžete za 12,95€ objednať či už kravské lajno, konské lajno, záleží na tom, aké majú v ponuke. Výhodou je, že to môžete poslať na hocijakú adresu.

Na stránke https://www.shitexpress.com/ je veľa nápadov komu tento smradľavý a nechutný darček môžete poslať. Skúste sa inšpirovať.

Toto určite nahnevá

“Pošli kúsok hov*a v krabici najlepšiemu kamarátovi, sebe, svojmu kolegovi, Santa Clausovi, šéfovi, všetkým hejterom, Kim Kardashian, Astonovi Kutcherovi, svojmu susedovi alebo ex-manželke či ex-frajerke!!!”

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj shitexpress.com
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií