fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovnaft upozorňuje na podvodné aktivity, ktoré sa v jeho mene objavili na sociálnych sieťach

Ide o výzvu na zapojenie sa do testu a vyplnenie dotazníka, ako aj priamu výzvu na kúpu akcií.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.10.2022 (Webnoviny.sk) – Spoločnosť Slovnaft upozorňuje na podvodné aktivity, ktoré sa v minulých dňoch objavili na sociálnych sieťach v mene Slovnaftu.

Ako informovala Tatiana Novotná z oddelenia externej a internej komunikácie, ide o výzvu na zapojenie sa do testu a vyplnenie dotazníka, ako aj priamu výzvu na kúpu akcií s prísľubom vysokého zisku.

„Po zaregistrovaní dostali zákazníci telefonát, v ktorom sa ich pani lámanou slovenčinou pýtala na ich skúsenosti s obchodovaním. Spoločnosť Slovnaft sa dôrazne dištancuje od týchto aktivít. Všetkým obyvateľom odporúča, aby sa nezapájali a nereagovali na príspevky zverejnené mimo oficiálnej stránky www.slovnaft.sk a oficiálneho profilu spoločnosti Slovnaft na sociálnych sieťach,” upozornila Novotná.

Viac k témam: Podvod, Sociálne siete
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovnaft upozorňuje na podvodné aktivity, ktoré sa v jeho mene objavili na sociálnych sieťach © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií