fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sme rodina má jasnú predstavu o nových štátnych tajomníkoch, podľa Pčolinského pôjde o nestraníkov

Podpredseda hnutia zároveň tvrdí, že koaličná zmluva bude čeliť úpravám, o ktorých bude neskôr informovať premiér Eduard Heger.

Máte tip? napíšte nám mailom

13.9.2022 (Webnoviny.sk) – Podpredseda hnutia Sme rodina Peter Pčolinský tvrdí, že majú predstavu o kandidátoch, ktorí by sa mohli ujať stoličiek štátnych tajomníkov na ministerstvách a zároveň priznal, že to nebudú poslanci, ale nestraníci.

„Chceme ideálne všetkých nominantov, ale to, samozrejme, nie je možné,” dodal. Novinárom zároveň uviedol, že ak v menšinovej vláde nebudú schopní prijímať zákony alebo zastropovať ceny energií, „treba sa postaviť a priznať, že nevieme vládnuť a budeme sa baviť o predčasných voľbách”.

Podpredseda hnutia tvrdí, že koaličná zmluva bude čeliť úpravám, o ktorých bude neskôr informovať premiér Eduard Heger (OĽaNO). Zároveň nazval stranu Sloboda a Solidarita opozičnou stranou, ktorá chce mať výhody tej koaličnej a dodal, že SaS si chce ponechať päť predsedov výborov a podpredsedu parlamentu.

Viac k témam: Ceny energií, Demisia, Koaličná kríza, Menšinová vláda Eduarda Hegera, Predčasné voľby, Štátny tajomník
Zdroj: Webnoviny.sk – Sme rodina má jasnú predstavu o nových štátnych tajomníkoch, podľa Pčolinského pôjde o nestraníkov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií