Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Takto vyzerá láska v mužských očiach :)

Veľakrát to nie je práve vtedy keď vám hovorí: „ľúbim ťa..“ Ale keď vstane v noci kvôli vám a ide rozospatý na druhý koniec mesta aby sa vám po ceste z roboty nič nestalo. Nie vtedy keď hovorí, že bez vás nemôže žiť…ale vtedy keď sa obetuje len kvôli tomu aby si s vami pozrel nudné divadelné predstavenie, koncert, alebo film, ktorý ho v podstate absolútne nezaujíma. Nie vtedy keď povie urobím pre teba prvé aj posledné….ale vtedy keď vás pozná lepšie ako vy poznáte samé seba a je ochotný kvôli vám hoci vyčerpaný – zostať vonku po smene.

Keď vie čím vás rozosmeje, keď vie čomu sa treba vyhnúť, keď sa dokáže prispôsobiť, vie kedy treba nenápadne zmiznúť, a keď vie čo vás dokáže urobiť šťastnou. Nie vtedy keď vám narýchlo po ceste z roboty kúpi na benzínke kyticu ruží, ale keď kvôli vám ide na pole aby vám utrhol slnečnicu, ktorú milujete. Nie vtedy keď vás zahrnie majetkom, ale keď vás objíma hoci mu hovoríte aby zmizol z vášho života. Práve vtedy keď ho posielate preč zostáva. Keď plačete neodchádza. Nie keď hovorí akú má krásnu ženskú pri sebe, ale keď vás ráno nenamaľovanú nosí na rukách z postele. Nie vtedy keď sa pre pokoj v rodine s vami neháda, ale vtedy keď sa snaží o každom probléme rozprávať. Miluje vás keď je ochotný kvôli vám prísť aj na koniec sveta, zabudnúť občas na seba, a robiť veci, po ktorých vaše srdce lieta, a vy sa cítite opäť ako malé zamilované dieťa.

Obetuje spánok, a občas zabudne na celý svet len aby s vami mohol stráviť tú jedinú hodinu ktorá mu cez deň zostala. Nie preto čo máte na sebe, ale pre to aká ste.Miluje vás jednoducho vtedy keď máte pocit, že neexistuje žiadne keby.

Úryvok z článku Kedy muž naozaj miluje

Láska v mužských očiach

Teraz si pozrite video, keď je vidieť lásku v mužských očiach 🙂

Killing it.

Posted by Pixable on 2. september 2015

Zdroj: facebook.com/pixable

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií