fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Telekom nenápadne zvýšil ceny dát až o 50 percent!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mobilný operátor Telekom zvýšil ceny mobilných dát. Cenu zdvihol až o 50 %.

Najväčší slovenský poskytovateľ služieb pevnej telefónnej linky, internetu a IPTV začiatkom tohto mesiaca zvýšil svoje ceny.

Do konca apríla ste si balík mohli aktivovať za 1 euro, od 1. mája si od vás operátor vypýta o polovicu viac, teda 1,50 eura. Ide o balík dát, ktoré platia 24 hodín od aktivácie. Tieto dáta môžete využiť napríklad v prípade, že nemáte prístup na Wi-Fi, potrebujete sťahovať súbory s väčším objemom dát a nechcete ich čerpať z mesačného dátového balíka.

Zdroj: fony.sk

Ceny sa však dotkli iba denného balíčka dát a zvýšenia sa tak nemusíte obávať v prípade štandardných dátových balíkov. Malá výhoda, ktorá s vyššou cenou prichádza, sa odráža v podobe viac dát využiteľných v roamingu. Po novom tak budete môcť pri návšteve niektorej z krajín EÚ presurfovať bez ďalších príplatkov 555,55 MB. S cenou 1 euro bolo dostupných len 370,37 MB.

Zdroj: fony.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií