fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Babyboom pokračuje: Známa tenistka a Enrique Iglesias čakajú tretie dieťa

Máte tip? napíšte nám mailom

Bývalá ruská tenistka Anna Kurnikovova už čoskoro na svet privedie ďalšie dieťa. Otcom je obľúbený latino spevák Enrique Iglesias. 

Aj napriek tomu, že si známa tenistka Anna Kurnikovova a slávny spevák Enrique Iglesias svoje súkromnie prísne strážia, na verejnosť sa dostali fotografie, ktoré prezrádzajú veľkú novinku. Do ich rodiny už čoskoro pribudne nový člen. Známa tenistka a slávny spevák čakajú tretie dieťa.

https://www.instagram.com/p/BrvF3LDFqsH/

Tenistka a spevák čakajú tretie dieťa

Anna Kurnikovova sa stala po prvýkrát mamou pred tromi rokmi. Aj v tomto prípade svoje tehotenstvo pred verejnosťou tajila. Nakoniec sa dvojica rozhodla, že svetu predsa len oznámi radostnú správu v ich životoch. Po pôrode uverejnili príspevok o tom, že sa z nich stali rodičia dvojičiek.

Chlapček dostal meno Nicolas a dievčatko Lucy. Tenistka často zdieľa na svojej sociálnej sieti aj fotografie zo spoločných chvíľ. Jej najnovšie video ukazuje, že dvojičky rastú ako z vody.   

https://www.instagram.com/p/B617wlzpfHa/

Tentokrát sa obľúbená dvojica zrejme opäť chcela s radostnou novinkou podeliť až po pôrode, no bystré oko fotografov bolo o niečo rýchlejšie. Tí nedávno zachytili, ako trávi dvojica spoločné chvíle na jachte. Na fotografii vidieť veľké bruško a tak je jasné, že má tenistka do pôrodu už naozaj len pár týždňov.

Prečítajte si tiež:
Chcete vedieť, ako vyzerajú známe celebrity bez make-upu? Táto apka vám to prezradí

Fotografia sa síce začala objavovať v médiách, no ani jeden sa k nej nevyjadril. Informáciu vzhľadom na narastajúce bruško už síce nemôžu zapierať, no určite by potešili všetkých fanúšikov so správou, aké meno dajú svojmu tretiemu dieťaťu. 

https://www.instagram.com/p/B75ep6lJwD6/?utm_source=ig_embed

Dlhoročný pár

Tenistka aj spevák sú veľkí tajnostkári. Svedčí o tom aj fakt, že počas 18-ročného chodenia doposiaľ neoznámili, či sú zosobášení alebo nie. Po prvýkrát sa stretli na natáčaní videoklipu Escape, kde si padli do oka a začali sa spolu stretávať. Aj napriek tomu, že španielsky spevák pôsobí, že je sukničkár, ruskej tenistke je oddaný už celú večnosť. 

Spevák už viackrát priznal, že rodičovstvo ho úplne zmenilo. Od narodenia dcéry Lucy a syna Nicholasa si uvedomil najmä veľkú zodpovednosť.  

Zdroj: dailymail.co.uk

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií