fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

(VIDEO)Orlando Bloom v Prahe: Obliekol si hokejový dres a po prvýkrát sa vybral fandiť hokejistom

Máte tip? napíšte nám mailom

Orlando Bloom spôsobil na nedeľnom hokejovom zápase v Prahe poriadny rozruch. Fotil sa s fanúšikmi a dostal aj dres. 

Nevidí sa to až tak často, že sa hollywoodske hviezdy objavujú na bežných verejných podujatiach a s úsmevom na perách na seba pútajú pozornosť. Väčšinou sa zamaskujú od hlavy až po päty a so slnečnými okuliarmi a čiapkou či šálom na krku sa vyberú do obchodu, hotela, alebo aj na taký hokejový zápas. Slávny herec sa však rozhodol, že svoju identitu skrývať nebude, obliekol si dres a vybral sa po prvýkrát v živote na hokejový zápas.

https://www.youtube.com/watch?v=gZccEHxPdgs

Orlando Bloom v Prahe

Herec trávi v Prahe všetok svoj voľný čas najmä kvôli natáčaniu hororového seriálu Carniwal Row. Orlando Bloom sa ako herec preslávil vďaka úspešnej sérii filmov o pirátoch z Karibiku, kde si zahral Willa Turnera, no ľuďom je známa aj postava Legolasa z Pána prsteňov.

Na zápas v českom Kladne vzal aj svojho otca a partiu kamarátov.

  „Ak ste to doteraz nevedeli, doposiaľ som nebol na hokejovom zápase. Teraz som fanúšik č. 1,“ napísal slávny herec na jedno z videí, ktoré zdieľal na Instagrame.

Slávny herec počas zápasu natočil niekoľko videí, ktoré aj zdieľal svojim fanúšikom na sociálnej sieti. Zo zápasu dokonca odchádzal aj s darčekom. Keď fanúšikovia spoznali Orlanda Blooma na tribúne, hneď mu pripravili prekvapenie. V druhej tretine mu odovzdali dres domácich s číslom 13 a celý štadión mu začal tlieskať. 

„Vyrobili sme mu špeciálny dres na poslednú chvíľu. Bolo to síce hektické, ale sme radi, že to nakoniec vyšlo. Je to pre nás obrovská česť. Sme veľmi radi, že prišiel a že sa mu páčilo,“ vyjadril sa hovorca hokejového klubu, Lukáš Jůdl, pre irozhlas.cz.

Zo zápasu sa tešil

Prečítajte si tiež:
Koľko si zarobil Sagan na tohtoročnej Tour de France? Z týchto čísel sa vám zatočí hlava!

Z hviezdnej návštevy sa netešili len fanúšikovia, ale aj hokejisti. Kladňanský obranca, Martin Kehar, si na jeho adresu dovolil po zápase aj zavtipkovať.

 „Legolas? Budem sa ho musieť ešte na niečo opýtať. On dobre ovláda luk. Možno mi poradí so streľbou od modrej čiary,“ smial sa po zápase Martin Kehar.

https://www.instagram.com/p/B75TdCRnqy6/

Orlando Bloom po zápase navštívil aj šatňu hokejistov a odfotografoval sa nielen s hokejistami, ale aj s priateľkou Jaromíra Jágra.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií