fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tieto slovenské instagramové účty musíte poznať!

Máte tip? napíšte nám mailom

Život bez sociálnych sietí a telefónu všeobecne si už ani nevieme predstaviť. Stále musíme byť online, aby sme mohli odpísať priateľom, alebo aby sme sa mohli pochváliť s tým, čo máme na sebe alebo čo nás dnes čaká na obed. Okrem Facebooku je jednou z najvyužívanejších sociálnych sietí aj Instagram, ktorý mal v septembri 2017 viac než 800 miliónov aktívnych používateľov. Niektorí z nás majú Instagram ako osobný účet, na ktorý pridávajú fotky zo svojho bežného života, iní ho premenili na biznis.

Veď kto z mladých na Slovensku by nepoznal známy účet Demotivácia? Tento účet bol založený pár rokov dozadu týpkom, ktorý mal zjavne plné zuby motivačných citátov pod fotkami a heštegov ako #MotivationOfTheDay a podobne. Rozhodol sa teda, že ľudí začne demotivovať. Čuduj sa svet, jeho príspevky zožali veľký úspech a v týchto dňoch sa môže pochváliť viac než 220 tisícmi sledovateľmi.

zdroj:instagram.com/demotivacia/

Na opačnej strane tohto „motivačného brehu“ stála úplne iná osoba. Taká, ktorá sa na svet díva ružovými okuliarmi a verí v šťastné konce. Na základe toho vznikla najprv FB stránka Som Idealista, po ktorej nasledoval rovnomenný účet na Instagrame. Odpoveď však na seba nenechala dlho čakať, pretože chvíľu na to vznikol profil osoby, ktorá evidentne idealistom až tak veľmi nie je. Je síce pekné veriť v krásny svet, no nebudeme si klamať. Každý z nás sa nájde minimálne v jednom príspevku, ktorý sa nachádza na profile Nie som idealista.

 

Prečítajte si tiež:
Mladý pár zistil, ako bude vyzerať, keď bude mať 90 rokov - VIDEO

Zdroj: instagram.com/niesomidealista/

Sledovať sa určite oplatí aj Fera, ktorý je známy najmä z profilu Fero Joke.  Na svoj profil pridáva pravidelne vtipné videá, v ktorých sa mení na pôvabnú Aľenku, Janku alebo Doda. Fero si svoj úspech určite uvedomuje, veď má viac než 23 tisíc followerov. Ak sa k jeho profilu dostanete, odporúčame pozrieť si jeho stories. Nebudete to ľutovať.

 

Nemôžeme tvrdiť, že účet Triezva mama je určený len pre mamičky, lebo to tak nie. Ak dieťa nemáte a ani tak skoro nechcete, váš follow si účet zaslúži aj tak. Každodenná dávka humoru vás pobaví aj vo chvíli, keď vám je najhoršie.

Zdroj:instagram.com/triezvamama/

Známou stránkou, ktorá nás pravidelne baví svojimi postmi a stories, je aj Zvrátený humorAdmini na tejto stránke si nedávajú servítku pred ústa a realitu vykreslia presne takú, akou aj je. No a niekedy aj horšie…Očividne im to ide, veď 227 tisíc sledovateľov nie je len tak, či?

zdroj: instagram.com/zhumor.sk/

Na záver tu máme niečo aj pre ženy. Lalala.sk je stránka, ktorá dokáže v krátkosti popísať naše každodenné problémy vtipnou cestou. Veď ak by ste si mali vybrať medzi fľašou vína a dobrou postavou, aké víno by to bolo?

Prečítajte si tiež:
Speváčka Pink opísala priebeh COVID-19. Bála sa o svojho syna

zdroj: instagram.com/lalala.sk/

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií