fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenský tínedžer provokoval policajtov cez falošný profil. Tí si ho ale rýchlo našli a navštívili ho priamo doma

Máte tip? napíšte nám mailom

Tínedžer si myslel, že si z falošného profilu môže beztrestne uťahovať z polície, poriadne sa však zmýlil!

Pred pár dňami sa v Bratislave odohral incident, pri ktorom neznámy páchateľ sotil pod autobus len 13-ročného chlapca. Polícia mala z tohto činu kamerový záznam, ktorý okrem iného zazdieľala aj na svojej oficiálnej facebookovej stránke, kde poprosila ľudí o pomoc v pátraní po podozrivej osobe. Túto prosbu si všimol aj tínedžer Jožo, ktorý sa policajtom ozval z falošného profilu a začal ich provokovať. Písal, že síce páchateľa pozná, ale nevidí dôvod, prečo by mal pomôcť pri jeho dolapení.

21616129_1723830894313792_1116664129614733684_n

Nezmyselné provokovanie administrátor stránky a ihneď sa začalo pátrať, kto stojí za touto provokáciou. Netrvalo ani päť minút a podarilo sa vypátrať Jožovu adresu, na ktorú sa okamžite vydala hliadka. Z policajnej návštevy zostala matka 18-ročného chlapca zaskočená a synovi poriadne vynadala. Takto to celé prebiehalo.

 

policiaa

 

 

 

Zdroj: Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií