fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOP 5-ka podnikateľov: Na Instagrame sa prezentujú ako úspešní Slováci

Máte tip? napíšte nám mailom

Na Slovensku máme podnikateľov mnoho. Pozrite sa na 5 z nich, ktorí sa aktívne propagujú aj na Instagrame.

Podnikateľ Peter Dubaj, prezývaný ako Kingdubaj, čelí už od svojho pôsobenia na slovenskom trhu ostrej kritike zo strany verejnosti. Jeho otec je tiež úspešný podnikateľ, a preto si pravidelne na svojom instagramovom profile uťahuje, že mu tatko všetko platí.

Peter v súčasnosti podniká s novým výživovým doplnkom na podporu mozgovej aktivity s názvom MindProgress. Tiež napísal knihu s názvom Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj. Momentálne o sebe tvrdí, že už teraz mu financie vystačia minimálne do dôchodku. 

https://www.instagram.com/p/BuZXH–n41l/

Andy Winson, vlastným menom Andrej Hošťák, zaujal verejnosť svojím darom reči, prirodzeným vystupovaním a neskutočným množstvom rád a praktík, ktorými sa usiluje ľudí motivovať k rozvoju a odstráneniu mnohých problémov. V kníhkupectvách nájdeme aj jeho knihu s názvom Mysli, konaj, zbohatni, ktorá má ľudí naviesť k zmene myslenia, čím si dokážu zabezpečiť lepšiu životnú cestu. V súčasnosti má na tomto instagramovom účte viac ako 26-tisíc sledovateľov.

https://www.instagram.com/p/BvCqK6_Bp20/

Ján Dubnička sa považuje za lektora a konzultanta zároveň. Má viac ako 12-ročné skúsenosti v rámci pôsobenia elektronických médií a je autorom dvoch úspešných kníh s názvom Vytvorte si život, po akom túžite a Chce to LEN odvahu. V súčasnosti má na svojom instagramovom účte takmer 11-tisíc sledovateľov.     

Prečítajte si tiež:
Ručne vyrobené darčeky vždy najviac potešia. Prečítaj si, aké je to s nimi jednoduché

https://www.instagram.com/p/BplrEa2hN5k/

Branislav podniká v oblasti realitnej siete, zaoberá sa predajom bývania po celom Slovensku. Hoci by sa mohlo zdať, že takýto biznis funguje prevažne v Amerike, tento príspevok dokazuje, že jeho podnikanie sa uberá tým správnym smerom. Momentálne má viac ako 11-tisíc sledovateľov.

https://www.instagram.com/p/But5zBiF8nt/

Tomáš Bugáň sa venuje športu, ale zároveň pôsobí ako konzultant vo sfére online marketingu. V súčasnosti má svoj web s názvom Bugesweb.sk, ktorý prináša informácie a služby o tvorbe webov, copywritingu či iných grafických prácach. Bugáň má momentálne viac ako 6400 sledovateľov.

View this post on Instagram

Kazdy sa chce mat dobre, byt #uspesny a byt “za vodou”. Ked vsak treba zdvihnut zadok a ist pre to nieco spravit, pracovat navyse a #makatnasebe , to uz sa hlasi menej ludi 🙂 v kazdom svojom projekte, ci je to #bugesweb – digitalna agentura, @inspiredbusinessacademy – #podnikatelskaAkademia a #mentoring, alebo skolenia #wordpress – WP Academy – hladam prave takychto ludi. Mojim snom je vytvorit take portfolio produktov a sluzieb, vdaka ktoremu nech ku mne pride hocikto, budem schopny #akcelerovat jeho/jej #podnikanie tak, aby sa za 2-3 roky dostal tam, kam by sa sam/a dostal/a za 10 rokov, ak vobec. Vdaka tomu usetri stres, peniaze, cas a rychlejsie sa dostane k zivotu po akom tuzi. Aj o tomto je #BugesLife 🙂 #stastie #rast #osobnyrozvoj #rozvojosobnosti #zivotnyciel #vizia #misia #poslanie

A post shared by Tomáš Bugáň (@tomas_bugan_buges) on

Predstavenie podnikateľov v tomto článku je zostavený podľa náhodného výberu.

Zdroj titulnej foto: instagram.com/andywinsonofficial, kingdubaj

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií