fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TopSerialy.to skončili – na týchto stránkach si môžete pozrieť online seriály zadarmo

Jeden z najobľúbenejších webov na sledovanie seriálov zdarma bol na Slovensku a v Česku práve TopSerialy.to. Tomu však, žiaľ, odzvonilo. Dôvodom je ukončenie prevádzok služieb Verystreaam, OpenLoad, Streamngo a Rapidvideo.

Máte tip? napíšte nám mailom

TopSerialy.to zrušili aj svoju facebookovú stránku

„Vzhľadom na fakt, že všetky odkazy na videá boli z týchto zdrojov, sme sa rozhodli ukončiť prevádzku aj my,“ oznámil prevádzkovateľ.

 

Web TopSerialy.to však nie je jediný, ktorý skončil. Problémy majú i ostatné stránky s “pirátskym” obsahom. Prevádzky Verystream, OpenLoad, Streamngo a Rapidvideo boli pre tieto weby kľúčové, nakoľko pridávali seriály cez embed z týchto stránok. Jednoducho vysvetlené – nemajú odkiaľ čerpať. Zahraničné prevádzky činnosť ukončili najmä kvôli tlaku autorov obsahu, ktorým tam unikali zisky. Tiež sa vraví, že budú musieť zaplatiť nemalé odškodné.

Nefunguje ani portál SledujSerialy.to

Ako sme už spomínali, v problémoch sa zvíjajú aj iné portály. Medzi nimi je aj SledujSerialy.to, no prevádzakovateľ tvrdí, že to je len vďaka momentálnej preťaženosti serveru. Uvidíme.

Bombuj.tv síce funguje, no ak pošlete niekomu link na tento web, zobrazí sa vám toto:

Na Topserialy.to si už váš obľúbený seriál nepozriete

Na Topserialy.to si už váš obľúbený seriál nepozriete

Update: bomboj.tv už ide

Nevešajte hlavu, online seriály sa dajú pozrieť aj inde

Netreba však smútiť, k svojim obľúbeným seriálom sa dostanete. Populárnou je napríklad stránke Netflix, kde nájdete seriály od výmyslu sveta. Nedávno prišiel i s novinkou, seriály môžete pozrieť aj v češtine. Prvých 30 dní máte zadarmo, potom si však musíte zaplatiť nejaké tie drobné. HBO Go je druhá varianta. Tu si môžete pozerať svoje obľúbené seriály zadarmo prvých 7 dní, potom si budete musieť členstvo tiež zaplatiť.

Prečítajte si tiež:
Made in China! Najznámejšia značka!
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií