fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Made in China! Najznámejšia značka!

Máte tip? napíšte nám mailom

Zrejme všetci potvrdíte, že čínske výrobky sú najznámejšie na svete! No nepreslávili sa tak svojou jedinečnosťou a výkonnosťou, ale naopak, kazivosťou, bizarným označením a zaujímavými pokusmi výrobcov, ktorí sa snažia za každú cenu ohúriť svojich klientov. Nemôžu chýbať ani pochybné značky, ktoré majú pripomínať originál svetových výrobcov. No skrátka Číňania sa s tým nekašlú!

Výrobky s označením Made in China sa tak preto stali terčom posmeškov a vtipov, ktoré bavia ľudí. Kiež by aj nie! V tomto článku predstavíme najprv zaujímavé predmety, ktoré potvrdia značku Made in China, a k ním sme na konci článku pridali aj rôzne vtipné obrázky, ktoré sú právom označené nápisom Made in China, v preklade vyrobené v Číne.

Napríklad hneď prvý predmet, ktorým je kalkulačka Ťa určite dorazí. S touto kalkulačkou by si asi žiadnu písomku z matematiky na jednotku nenapísal. Stretneš sa tu aj so zaujímavým tričkom Afriko-Ázie, či teplako-mikinou.

MADE IN CHINA!

china

vyrobené v číne

made in china (4)

Vyrobené v Číne

made in china (6)

made in china

A trošku humoru navyše 🙂

engineer-funny-pictures-images

funny-4-1

made-in-china-made-in-africa-funny

ok-this-is-made-in-china

Zdroj: http://emgn.com/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií