Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Made in China! Najznámejšia značka!

Zrejme všetci potvrdíte, že čínske výrobky sú najznámejšie na svete! No nepreslávili sa tak svojou jedinečnosťou a výkonnosťou, ale naopak, kazivosťou, bizarným označením a zaujímavými pokusmi výrobcov, ktorí sa snažia za každú cenu ohúriť svojich klientov. Nemôžu chýbať ani pochybné značky, ktoré majú pripomínať originál svetových výrobcov. No skrátka Číňania sa s tým nekašlú!

Výrobky s označením Made in China sa tak preto stali terčom posmeškov a vtipov, ktoré bavia ľudí. Kiež by aj nie! V tomto článku predstavíme najprv zaujímavé predmety, ktoré potvrdia značku Made in China, a k ním sme na konci článku pridali aj rôzne vtipné obrázky, ktoré sú právom označené nápisom Made in China, v preklade vyrobené v Číne.

Napríklad hneď prvý predmet, ktorým je kalkulačka Ťa určite dorazí. S touto kalkulačkou by si asi žiadnu písomku z matematiky na jednotku nenapísal. Stretneš sa tu aj so zaujímavým tričkom Afriko-Ázie, či teplako-mikinou.

MADE IN CHINA!

china

vyrobené v číne

made in china (4)

Vyrobené v Číne

made in china (6)

made in china

A trošku humoru navyše 🙂

engineer-funny-pictures-images

funny-4-1

made-in-china-made-in-africa-funny

ok-this-is-made-in-china

Zdroj: http://emgn.com/

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií