fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto ešte známa slovenská kapela nezažila! Pozri sa, na čo si trúfol tento chalan!

Máte tip? napíšte nám mailom

Ten pocit, keď prídeš na festival na svoju obľúbenú kapelu a tam zrazu zažiješ TOTO!

Festival Hody Trebatice si tento rok okrem poriadnej dávky kvalitnej hudby a zábavy pre ľudí pripravil aj neobyčajný zážitok, ktorý bol prekvapením pre všetkých. Okrem počasia, ktoré festivalu prialo a skvelých interpretov ako napríklad Čechomor, Hex, The Paranoid, Divokej Bill, Gladiator si návštevníci mohli pozrieť na pódiu aj jedno obrovské prekvapenie. Všetko v spolupráci známej slovenskej hudobnej kapely The Paranoid!

Na to, čo urobil tento mladík na pódiu verejne pred všetkými návštevníkmi by si netrúfol len tak hocikto. Počas vystúpenia známej slovenskej kapely The Paranoid prišiel na pódium Tomáš a ohromil všetkých ľudí tým, čo potajme plánoval posledné týždne.

unnamed (20)

Požiadal frajerku o ruku!

Tomáš dostal skvelý nápad, požiadať svoju priateľku Luciu o ruku práve na Hodoch v Trebaticiach na koncerte obľúbenej kapely The Paranoid, vďaka ktorej sa obaja pred pár rokmi zoznámil. Pre túto výnimočnú životnú udalosť si Tomáš vybral spoločnú obľúbenú skladbu Spovedám sa, ktorú kapela následne obom zahrala. Na túto dojemnú chvíľu nikdy nezabudne ani mladý šťastný pár a ani kapela The Paranoid, ktorá ich spojila!

Prečítajte si tiež:
Displej na koži? Dnes už žiaden problém!

Nečakanú reakciu Lucii a priebeh tejto udalosti si môžeš pozrieť na videu.

Hody Trebatice a ani kapela The Paranoid takúto udalosť ešte nikdy nezažili. “Bolo to prvý raz čo sa počas nášho koncertu stala takáto výnimočná vec ako žiadosť o ruku. Sám som bol z toho trošku vyklepaný ako to dopadne (smiech), ale všetko bolo podľa plánu.” povedal spevák Igor Belaj.

Prekvapenie chystal nie malú chvíľu počas nahrávania nového albumu ktorý vydá kapela už v Septembri 2016 a následne odštartuje zimné turné po česko-slovenských kultúrnych domoch.

The Paranoid – Spovedám sa

ZIMNÉ TURNÉ THE PARANOID 2016

4.11. BANSKÁ BYSTRICA

5.11. TRENČÍN

11.11. TRNAVA

12.11. SNINA

17.11. OSTRAVA

18.11. PLZEŇ

19.11. BRNO

25.11. KOŠICE

26.11. ŽILINA

2.12. BRATISLAVA

3.12. NITRA

8.12. PRAHA

unnamed (21)

Vstupenky čoskoro dostupné na www.theparanoid.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií