fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto ani nemôže byť pravda! Po deviatich rokoch našli stratený zásnubný prsteň

Máte tip? napíšte nám mailom

Príprava svadby zahŕňa mnoho povinností. Okrem iného aj prípravu oslavy pre celú rodinu, kupovanie svadobných šiat a obleku a výber svadobnej torty. Mnoho stresujúcich povinností. Tomuto všetkému však predchádza žiadosť o ruku, ktorú iniciuje podľa tradície muž. A ten by si k tomu mal zaobstarať poriadne nablýskaný prsteň, ktorý sa bude na prstenníku jeho snúbenice vynímať. Prestav si, že šetríš pol roka na zásnubný prsteň a tvoja snúbenica ho stratí na vašej spoločnej dovolenke. Presne to sa stalo dvojici z New Yersey – Justin a Margaret.

Margaret stratila svoj diamantový prsteň 9 rokov dozadu, keď bola spolu s Justinom na dovolenke v Taliansku, krátko po ich svadbe. Margaret si navyše celý rok neuvedomila, že prsteň nemá na ruke a prišla na to asi až po roku, keď sa doma zobudila a prsteň nemala na prstenníku. Hľadala ho dlho, keď ho však nenachádzala, jej snúbenec  sa rozhodol, že jej kúpi nový zásnubný prsteň.

Keďže dvojica vôbec netušila, kde Margaret prsteň stratila, ostali obaja poriadne prekvapená, keď po 9 rokoch objavili prsteň a dovolenke v Taliansku so svojimi deťmi úplnou náhodou. Justin si všimol, že  v tráve na záhrade sa stále niečo ligoce. Keď sa na to pozrel bližšie, zistil, že je to zásnubný prsteň, ktorý Margaret daroval pri zásnubách.

Prečítajte si tiež:
Tieto silné a satirické ilustrácie o evolúcii ťa donútia zamyslieť sa nad tým, kde sme sa dostali

Pýtaš sa, ktorý prsteň nosí Margaret? Správne, ten pôvodný!

Zdroj: elitedaily.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií