Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto sú najočakávanejšie filmy roku 2020. O zábavu sa báť nemusíme

Rok 2020 je za dverami a všetci už netrpezlivo čakáme, čo nám prinesie. Na čo sa môžete tešiť v kinách, vám však vieme prezradiť už dnes. Aké sú najočakávanejšie filmy roku 2020?

Bad Boys for Life

Po 17-tich rokoch uvidíme v kinách tretie, a zároveň posledné pokračovanie úspešnej akčnej komédie Bad Boys. Zohratá dvojica hercov Will Smith a Martin Lawrence sa opäť stretne, aby bojovala proti zločinu a ani tentokrát nebude núdza o akčné prestrelky a tradičný humor. Slovenská premiéra je naplánovaná na 23. január.

Dolittle

Robert Downey Jr., ktorý sa preslávil najmä rolou Iron Mana, sa tentokrát predstaví ako anglický zverolekár, ktorý zistí, že sa vie rozprávať so zvieratami. Túto schopnosť chce využiť rozumne, a tak sa rozhodne nájsť liek pre mladú kráľovnú Viktóriu, ktorú trápi vážna choroba. Doktor Dolittle sa teda vydáva na dlhú dobrodružnú plavbu a spoločnosť mu budú robiť jeho zvierací priatelia. Film uvidíme v kinách 16. januára.

1917

Sam Mendes, režisér bondoviek Skyfall, Spectre a filmu Americká krása, prichádza tentokrát s historickou drámou, ktorá je už teraz adeptom na film roka. Dvaja britskí vojaci dostanú od veliteľa zdanlivo nesplniteľnú úlohu –  musia sa dostať z jednej strany západného frontu na druhú behom ôsmich hodín a doručiť dôležitú správu, ktorá má zachrániť vyše 1600 vojakov plánujúcich vkročiť do pasce. Premiéru môžeme očakávať 13. februára.

Ježko Sonic

V apríli predstavený dizajn hlavného hrdinu sa stretol s obrovským sklamaním fanúšikom a výsmechom. Spoločnosť Paramount však nedávno všetkých milo prekvapila, keď vypočula kritiku fanúšikov a postavičku pretvorila do nového, atraktívnejšieho vzhľadu. Premiéra bola posunutá o tri mesiace a filmový príbeh klasickej hernej postavičky tak budeme môcť vidieť až 20. februára.

James Bond: No Time to Die

V nasledujúcom roku sa môžeme tešiť aj na 25. film o agentovi Bondovi. Hlavnej úlohy sa opäť ujal obľúbený Daniel Craig a postavu zloducha tentokrát stvárnil Rami Malek, známy z oscarovej biografie Bohemian Rhapsody. V slovenských kinách film uvidíme najskôr 8. apríla.

Artemis Fowl

Úspešná knižná séria sa po dlhých rokoch dočkala filmovej adaptácie. Dvanásťročný génius Artemis Fowl pochádzajúci z kedysi zámožnej zločineckej rodiny sa vydáva do podzemnej ríše národa škriatkov, ktorí možno stoja za zmiznutím jeho otca. Premiéra je naplánovaná na 28. mája.

Aký je váš názor na najočakávanejšie filmy roku 2020? Na ktorý sa najviac tešíte? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: editorial.rottentomatoes.com, dnes24.sk, fontech.startitup.sk, csfd.cz

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií