Trend končiaceho leta: upriamte pozornosť na členky

Trend končiaceho leta: upriamte pozornosť na členky

Pomaly, ale s nevyhnutnou istotou, sa blíži koniec leta, prázdnin a dovoleniek. Ako spomienky ostanú opálená pokožka a zážitky z horúcich dní a nocí. Je tu však spôsob, ako atmosféru leta predĺžiť. Populárnym trendom, na ktorý natrafíte nielen na internete, ale aj na plážach, v mestách a dokonca aj kanceláriách, sú anklety.


Anklet je ozdoba členka, dalo by sa povedať, že je to náramok na členok. Kedysi obľúbený doplnok typický pre 90-te roky je späť.

 

anklet
pinterest.com

Hravosť aj sexy vzhľad

Anklet dodá outfitu ľahkosť, hravosť a osvieži ho. Zároveň je na ňom čosi príťažlivé a sexy. Audrey Hepburn v jednej scéne filmu „Love in the afternoon“  (1957) chce, aby  záletný Gary Cooper, resp. postava, ktorú stvárňuje, žiarlil a preto na schôdzku príde práve s ozdobeným členkom. Cooper si anklet všimne a začne sa podozrievavo vypytovať, odkiaľ ho má. Ona nonšalantne  s úsmevom odpovie: „To nie je práve vec, ktorú dostanete od sestry.“

 

anklet
etsy.com

Noste ho všade

Na druhu ankletu nezáleží. Môže to byť bižutéria, drahý kov, vlastná výroba, môže byť s kamienkami alebo úplne jednoduchý. Podstatné je, aby sa vám páčil. Veľmi populárne sú anklety s mušličkami, ktoré najviac pripomínajú atmosféru leta a pláží. Nosiť ho môžete nielen vo voľnom čase, ale môžete ním osviežiť aj pracovný dress code.

 

anklet
instagram.com

 

Foto:

www.pexels.com/photo/human-feet-on-white-sand-during-daytime-69198/

sk.pinterest.com/pin/858639485179570138/

www.etsy.com/hk-en/listing/542216092/cowrie-shell-anklet-cowrie-anklet-shell

www.instagram.com/p/BmyPbklhJag/?tagged=anklet

Google+ Linkedin

Written By :

Písanie, káva, knihy, filmy a móda, to sú moje vášne, ktoré ma sprevádzajú celý život. Študovala som právo, ale bez písania by moje dni boli prázdne. Držím sa toho, že základom každej činnosti by malo byť nadšenie, ktoré je ako korenie a dodáva veciam správnu príchuť. Človek toho nepotrebuje v živote veľa, aby bol šťastný. Za všetko hovorí tento citát od Starry Neely Blade: „Nepotrebovala veľa, chcela naozaj málo. Milé slovo, úprimnosť, čerstvý vzduch, čistú vodu, záhradu, bozky, knihy na čítanie, ochranné ramená a milovať a byť milovaná.“