fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trend končiaceho leta: upriamte pozornosť na členky

Máte tip? napíšte nám mailom

Pomaly, ale s nevyhnutnou istotou, sa blíži koniec leta, prázdnin a dovoleniek. Ako spomienky ostanú opálená pokožka a zážitky z horúcich dní a nocí. Je tu však spôsob, ako atmosféru leta predĺžiť. Populárnym trendom, na ktorý natrafíte nielen na internete, ale aj na plážach, v mestách a dokonca aj kanceláriách, sú anklety.

Anklet je ozdoba členka, dalo by sa povedať, že je to náramok na členok. Kedysi obľúbený doplnok typický pre 90-te roky je späť.

 

anklet
pinterest.com

Hravosť aj sexy vzhľad

Anklet dodá outfitu ľahkosť, hravosť a osvieži ho. Zároveň je na ňom čosi príťažlivé a sexy. Audrey Hepburn v jednej scéne filmu „Love in the afternoon“  (1957) chce, aby  záletný Gary Cooper, resp. postava, ktorú stvárňuje, žiarlil a preto na schôdzku príde práve s ozdobeným členkom. Cooper si anklet všimne a začne sa podozrievavo vypytovať, odkiaľ ho má. Ona nonšalantne  s úsmevom odpovie: „To nie je práve vec, ktorú dostanete od sestry.“

 

anklet
etsy.com

Noste ho všade

Na druhu ankletu nezáleží. Môže to byť bižutéria, drahý kov, vlastná výroba, môže byť s kamienkami alebo úplne jednoduchý. Podstatné je, aby sa vám páčil. Veľmi populárne sú anklety s mušličkami, ktoré najviac pripomínajú atmosféru leta a pláží. Nosiť ho môžete nielen vo voľnom čase, ale môžete ním osviežiť aj pracovný dress code.

Prečítajte si tiež:
V Dánsku vyvinuli revolučnú spodnú bielizeň, meniť ju vraj nemusíte niekoľko dní. Čo je na tom pravdy?

 

anklet
instagram.com

 

Foto:

www.pexels.com/photo/human-feet-on-white-sand-during-daytime-69198/

sk.pinterest.com/pin/858639485179570138/

www.etsy.com/hk-en/listing/542216092/cowrie-shell-anklet-cowrie-anklet-shell

www.instagram.com/p/BmyPbklhJag/?tagged=anklet

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií